Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet (jól) bekötni a...

Hogy lehet (jól) bekötni a babakocsiba a már ülő babát?

Figyelt kérdés
kisfiam már üldögél,a babakocsiba már csak úgy hajlandó ülni,és nem tudom egyszerűen bekötni,vagyis betudom,csak ő nem szeret hátra dölni,igy nem ér hozzá ugye a háta hátsó részhez,és a két oldalán a pánt leesik,mert ugye meg kell lazitani neki,mivel nem dől hátra.De igy akkor hogy védi hogy ki ne essen?Ti hogy kötitek be?Vagy a babakocsival van gond?Mi a különbség a 3és az 5pontos bizt.övnek?Nekünk elvileg 5,de fogalmam nincs mit jelent...köszönöm ha elmagyarázzátok,és adtok valami ötletet hogyan kössem be.
2011. márc. 20. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A bergonos vagyok,küldtem neked egy képet,itt láthatod pontosan,hogy van az 5 pánt,ha nem sikerül írj nyugodtan megpróbálok segíteni.
2011. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ma megnéztem,mert vitte párom apukája sétálni,és ott van az,csak mi se használtuk még,mert én is oldalra tettem,meg a pléd is rajta volt,szóval el volt tűnve::) De ma megcsináltam hogy csak azt csatoltam be,a 2vállpántosat pedig kiszedtem,és igy"szabadon"üldögélhetett:).(csak majd tudjam visszarakni ha kell.....:S )
2011. márc. 21. 21:34
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy sikerült.Jó babázást!!
2011. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 21. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!