Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet (jól) bekötni a...

Hogy lehet (jól) bekötni a babakocsiba a már ülő babát?

Figyelt kérdés
kisfiam már üldögél,a babakocsiba már csak úgy hajlandó ülni,és nem tudom egyszerűen bekötni,vagyis betudom,csak ő nem szeret hátra dölni,igy nem ér hozzá ugye a háta hátsó részhez,és a két oldalán a pánt leesik,mert ugye meg kell lazitani neki,mivel nem dől hátra.De igy akkor hogy védi hogy ki ne essen?Ti hogy kötitek be?Vagy a babakocsival van gond?Mi a különbség a 3és az 5pontos bizt.övnek?Nekünk elvileg 5,de fogalmam nincs mit jelent...köszönöm ha elmagyarázzátok,és adtok valami ötletet hogyan kössem be.
2011. márc. 20. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is 5 pontos, de igazán soha nem használtam csak 3 pontosként.

Most 2 évesen, ha néha babkocsizunk, már be sem kötöm

2011. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

5 pontos: lábak között, a lábak mellett kétoldalt, és a vállaktól is jön az öv, úgy csatolod be.

3 pontos: csak a lábak között és a lábak mellett kétoldalt van az öv.

Csak 3 pontosként használom, így nem érzi úgy, mintha ki lenne kötve, tehát a felsőtestét tudja rendesen mozgatni. A vállpántokat le is szedtem a babakocsiról.

2011. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A mi sport kocsinknak harmonikaszerűen hajlik az oldala, így ha a gyerek előre dől, vele együtt előre jön a hátlap (nem tudom érthető-e), így nem gond az 5 pontos bekötés.

Azt hiszem, ennek igazán akkor van funkciója, ha a gyerek konkrétan ki akarna "szabadulni", gondolom 6-8 hónaposan ez még nem téma... :o)

2011. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia, 3 pontos öv: oldalt kettő + elől egy, az oldalsókat dugod bele a középsőben, 5 pontos: ugyanez + két felső, amit a középső felső részébe dugsz bele, de ez kocsinként változó tehát lehet az oldalsókba kell beledugni-belekötni de a lényeg hogy itt 5 pánt van.

Az nem baj ha laza a pánt, elvileg nem szabadna hogy kiessen, én sem kötöttem be soha a felsőket, csak az oldalsókat használtam, így sem tudott kiesni, mert a lábai beleakadtak volna.

2011. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Utolsó,igen érthető volt:)Jó dolog,nem hallottam még ilyen kocsiról.Akkor nem is kéne bekötnöm a vállánál,ami ugye le is csúszik,de én a mi babakocsinkba nem láttam két oldalt bekötőt,ahogy irtátok,csak középen,a lába között,amibe meg a 2felsőt(vállasat)kell bekötni.Holnap megfogom nézni,de én komolyan nem emlékszem,pedig nap mint nap használjuk,és plédet is rakok alá,tehát látnom kéne...vagy ennyire vak vagyok,vagy nem tudom....az nem lehet ugye hogy nekünk az hiányozna?
2011. márc. 20. 22:34
 6/14 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó előtti,közbe már irtak:)
2011. márc. 20. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia.Ha két oldalt nem látsz neki övet,akkor nektek elvileg csak 3 pontos lesz az öv,mert a lába között van egy,meg kettő jön a kkor a vállától,de ha belinkeled a babakocsitokat,megnézzük,hátha ki tudunk itt okoskodni nektek valamit:)))
2011. márc. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Nem tudom sajnos hogy kell linkelni,de bergon 2dx dimension babakocsink van.Azt mondták 5pontos:S
2011. márc. 21. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:
D:Nekünk is az van:)))És az 5 pontos,ma kötöttem be fiamat (már vagy fél éve nem használtuk,de ma hegybe mentünk és kellett)Jön 2 a válla felől,2 oldalról és 1 a lába között.Nincs véletlenül bedugva a szivacs alá,amíg a kisfiam csak feküdt benne,addig mindíg oda dugtam én is.Az alá a szivacs alá ami letépőzározható.Egyébként ebbe a típusba nagyon jól be lehet kötni,teljesen a baba méretének megfelelően,mert mind az 5 öv egyenként állítható.
2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!