Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el gagyarászni...

Mikor kezdett el gagyarászni babanyelven a picitek? Hány hetes/hónapos korában?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem kb két hós kora után mikor letisztult a látása is akkor kezdett "beszélni" a körforgónak stb:-)
2009. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia. az én lánykám 10 hetes, és már kb 1 hónapja mond g-t, meg áá, áö, gááá.főleg ha fölé hajolok, és beszélek hozzá, akkor válaszol, meg a kiságyában a kacsáinak sokszor beszél.és ha talefonálok, akkor mindig szót kér Ő is.

jó babázást

2009. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is 2 hónaposan kezdett el gagyogni.

Most 6 hónapos és már két hete,hogy nem mond semmit. :(

2009. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes a kisfiam, kb. 2 hete jött rá, hogy milyen szép hangja van:D Leginkább apának magyaráz, vagyis válaszol, mikor a férjem beszélget hozzá.
2009. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen, ha jól emlékszem. Gnn, meg ööö sok volt benne, meg sóhajtozott vhogy így: ha(levegő be, szünet)húúú(levegő kifúj). :) Aztán még eltelt pár hét és rájött a hukuku-ra és társaira is. Volt olyan 4 egymást követő nap, amikor nem nyitotta ki a beszédhez a száját, hanem csukott szájjal mmm-ögött. Vhogy így: Mm. Mmmm. Mm. Mmmmm. Engem kiakasztott! 4 napig ez volt a sláger, és mint egy felhúzott verkli, csak ezt ismételgette! :D Szerencsére elmúlt, azóta nyitja a száját a beszédhez újra.
2009. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!