Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a babátok babanyelven...

Szokott a babátok babanyelven morogni magának?

Figyelt kérdés
Kicsim most egy éves. Időnként előfordul, hogy amikor nem kap meg valamit, vagy vmi nem úgy történik, mint ő szeretné, hogy nem nekiáll hisztizni, hanem babanyelven "szitkozódik", legalábbis szerintem. Olyan erőteljesen és nagyon mondja a magáét, néha nem tudom, hogy nevessek ezen vagy kétségbe essek rajta? Elsőre különben tök vicces, csak néha tök úgy tűnik, mint egy felnőtt, amikor káromkodik
2011. jan. 10. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, az enyém is morog, ha otthagyom és nem foglalkozom vele, hamarabb abbahagyja. Nálunk ő a második baba, már csak röhögünk, amikor dühöng, az elsőnél tényleg ijesztő volt egy kicsit.
2011. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hihihi.Nekünk is volt, biztos akaratosabb egyéniség és nehéz lesz vele. Nálunk gond volt az is, hogy én nagyon sokat kiabáltam (lok), amikor végleg kihoznak a sodromból, és az sűrűn előfordul, a gyerek meg ugye másolja a viselkedésmintákat....ha te normális vagy, a gyerek is az lesz!!!!!! most tanulja az önkontrollt, még nem tudja megemészteni a vereséget.....meg, ha valami nem az övé, hanem a kistesójé is(nálunk), sztem semmiképpen ne nevess fennhangon, legfeljebb fordulj el, hogy ne vegye észre, de kétségbe semmiképp ne ess! Inkább valahogy vedd fel videóra, évek múlva kincset fog érni!
2011. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, aztán pár év múlva megkérjük Őkelmét, hogy mégis dekódolja már kicsit mit is mondott... :)
2011. jan. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!