Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húsvétkor ajánlanátok vmi jó...

Húsvétkor ajánlanátok vmi jó programot, ahova el lehet menni pici gyerekekkel? (1,5 éves)

Figyelt kérdés
Hajdú-Biharban lakunk, a közelbe gondoltam, esetleg 100 km-es körzetbe.
2011. márc. 18. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
pl templomba
2011. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szinte semmi...

max állatkert - nyíregyházi is .-

de a benzinár miatt mi is lemonunk a hollókői kirándulásról..

2011. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az első az nagyon vicces! templomba? Biztos arra vágyik minden másfél éves, hogy egy istentiszteletet végig üljön csendben a hidegben.:)

Az Állatkertre mi is gondoltunk. A benziár visszatartott addig, míg el nem kezdtem számolgatni: Ha itthon maradunk, veszek italokat, meg süteményhez, kajákhoz valókat, mert jönnek-mennek, és az adagot persze nem tudom, mert nem lehet tudni, ki fogyaszt és ki nem. És egész nap csak tálalhatok és mosogathatok. a pici meg úgyse érti még mi az hogy húsvét. És arra döntöttünk inkább azon a pénzen megtankoljuk az autót, és befizetjük a belépőt valahova.

2011. márc. 18. 11:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez is egy megoldás de ha van kertes házas ismerős lehet tojásvadászatot rendezni és v. grillezni v. bográcsozni egyet ...


2. voltam.

2011. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1,5 éves nem kicsi, vele bárhova el lehet menni

legjobb egy kis kirándulás

2011. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is másfél éves

mi horgászni megyünk és egyben kirándulunk is egy jó nagyot a természetben, sétálunk a vízparton ilyesmi!:)

2011. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A templom nem rossz ötlet, de egy 1,5 éves gyereket a mozgás érdekli, szerintem nem bírna ki egy órát egy helyben. DE lehet, hogy igen?! Hollókőre 1,5 éves gyerekkel Húsvétkor? Ha tehetnéd sem javaslom. Annyian vannak olyankor, hogy lépni alig lehet. Pedig nagyon szép hely! Igaz, időjárás függő a dolog, de ha jó idő lesz, mi vmelyk arborétumba megyünk, vagy vadasparkba, ahol játszótér is van.
2011. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja Hollókő nem jó ötlet, mi 2 éve-akkor a kicsi 5 hetes volt, elmentünk pont húsvétkor Hollőkóre, nagyon sokan voltak.

Leginkább a vár érdekelt, a faluba szinte be sem tudtunk menni.


Templomba semmiképpen, nem mennék se húsvétkor,

se amúgy.-(((

2011. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

aki sose menne templomba, az mit ünnepel Húsvétkor?

Csokitojást? Mert a eddig felsorolt programok mondjuk kb egyáltalán nincsenek összefüggésben a Húsvéttal, akármelyik hétvégére jók

2011. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Esetleg Hortobágyon nem lesz vmi program?A Madárkórház környékén szokott lenni ez-az. Állatkert,Vadaspark (mi tavaly voltunk,jó korán kell menni,ha parkolni is akartok).Nagyerdőn séta.Annyira béna ez a környék,itt nincs soha semmi:S
2011. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!