Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hós babátoknak estére jó...

20 hós babátoknak estére jó éjszakát tápszert adtok?

Figyelt kérdés

Reggelre 1+-os tejitalt szoktam neki adni,estére 6+-os jó éjszakát tápszert.Ti hogy csináljátok?

Nekünk dokinő azt mondta 2éves koráig adjak neki tápszert.Ekcéma miatt nem kap tehéntejet.


2011. márc. 16. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Vacsi 17:30-18:00közt és még este19:30kor iszik 2dl tápszert.
2011. márc. 16. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos koráig adtam kisfiamnak jó éjt tápit este, reggel már csak tejitalt (1 éves korától). Aztán azóta reggel-este tejitalt kap. 17,5 hós. A tejitalban is benne van minden vitamin, ami az életkorának megfelel. Akkor minek a tápi?
2011. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora óta nem kap tápszert sem tejitalt.Rendesen étkezik kap vitaminokat.13 hónapos
2011. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából én 20 hónaposan este már nem adnék neki sem tápszert, sem tejitalt, hiszen lassan ideje lenne szobatisztaságra szoktatni és ha este még ennyi folyadékot kap, elég nehezen fog sikerülni.

Ha nem kicsi súlyú a babád, akkor nem értem én sem, miért kellene még majd két évesen is tápszerezned, szerintem a tejital tökéletesen megfelel esti italként, ha már adsz valamit neki.

2011. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET.

Szobatisztasággal nagyon jól állunk,napalra már az.Éjszakára van már csak pelusunk.De,ennek is már örülhetek mert más baba még ilyen téren sehol sem áll,teljesen meg 3éves korukra kell szobatisztáknak lenniük:)

2011. márc. 16. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:

tejitalt kap estére, mert nem mindig eszik rendesen, és abban azért van valami vitamin is, viszont csak 1-1,5 dl-t iszik meg. reggel tejet iszik.

(Szobatisztasággal sehol sem állunk, néha bilizik ha olyan kedve van, 19 hónapos. én is úgy tudom h 3 éves korára kell szobatisztának lennie, ehhez képest ti nagyon jól haladtok!)

2011. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Estére is tejitalt adok neki, már nem azért issza, hogy tele legyen a pocakja éjszakára (erre volt jó a jóéjt tápszer), hanem mert ez egy szokás lett nála, hozzá tartozik az esti menetrendhez.

Azt nem is értem, hogy jön ide a szobatisztaság, nagyon sok gyerek 5-6 éves koráig ledönt este egy pohár tejet, mégis szobatiszták.

2011. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!