Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiú babák fütyijén hány...

A fiú babák fütyijén hány hónapos korukra lehet teljesen felhúzni a bőrt?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a fiam, de még mindig csak egy ici-pici lyuk van a fitymáján.
2011. márc. 16. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

*és picit is túlhúzza


bocsánat, ezt akartam írni :)

2011. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon megoszlanak a vélemények ezen a téren.

Mi 6 hónapos korában kezdtük el mozgatni a bőrt, erőltetni nem szabad. Szépen, lassan aztán 17 hónypos korára jött fel teljesen.

2011. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

14:17-esnek igaza van.

Nem anyuka érdeme ez.Mi 21 hósak vagyunk fél éve a háziorvos adott dermovate kenőcsöt hogy kenjük és huzogassuk.Erre pár hét múlva hűhha ne csináljuk még egy picit sem a huzigatást mert olyan alkatú hogy repedés veszélyes amivel többet ártok mintha soha fel sem húztam volna.Gyereksebészetre vittem hogy akkor mi legyen és azt mondták ott mint az elsőknél hogy 2 sőt 3 éves korig MAGÁTÓL hátramehet.Én is csodálkoztam és rá is kérdeztem hogy ha nem huzogatom (persze fürdésnél megmosom rendesen)akkor magától hogy megy majd hátra?Erre ha olyan alkat magától helyre KELL jönni,ha nem akkor huzogathatom én egész nap akkor is vissza tapad vagy a legrosszabb hogy ha berepedezik és állandóan heggesedik mert akkor tuti műtét.

2 és fél évesen megyünk vissza és majd meglátjuk mi lesz.

2011. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Kisfiam 8,5 hós és egyáltalán nem lehet neki felhúzni. A dokim is próbálta neki és szegénykém úgy megijedt. MOndta próbálgassuk neki. De mit próbálgassam ha egyáltalán meg sem mozdul neki? Repesszem be neki, az talán jobb lesz?

Két tesómnak is vinni kellett a gyerkőcöket, egyiknek csak "alákanyarintottak" a másiknak műtét kellett, de már mindkettő nagyobbacska volt (nem tudom pontosan hány évesek voltak de azt hiszem már 5 is elmúltak) és akkor küldték őket.

Mint a cikk is irja amit belinkeltek, gond akkor van ha 3 éves korig nem történik javulás.

2011. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Húú tényleg milyen megoszlások vannak. Nekünk kellet gyermeksebészetre menni, mert volt egy kis genny a kukijánál. Három hónapos sem volt a doki néni egy mozdulattal hátra húzta neki :S és azt mondta, hogy minden este húzogatnunk kell neki és úgy tisztítani. Most akkor így legyen okos a szülő..minden esetre mi húzogatjuk neki egy éves korában kell újra mennünk.
2011. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!