Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 húsos főzelék a 9 hónapos...

2 húsos főzelék a 9 hónapos babámnak? De mikor a második?

Figyelt kérdés

Így eszik:

reggel fél 7 tápszer

10kor gyümi valamivel(babakeksz,túró)

13kor főzelék

16.30 tejpép

20.00 tápszer


A védőnő mondta,hogy mostmár mehetne a 2 húsos főzelék.De mikor adjam a másodikat?Most egy kicsit elakadtam:S

Segítenétek?

Jövő héten lesz 9 hónapos.


2011. márc. 15. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Uzsira vagy vacsira szokták adni a 2. húsos főzit. Én nem cseréltem le se a tejpépet, se az esti tápszert főzire, én jobbnak láttam, ha ezeket mind kapja. De amúgy ezeket cserélik.
2011. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi étrendünk így néz ki:

07:30 tejcsi

10-10:30 gyümölcs,vagy kalács vajjal

13 húsos főzelék

16 tejpép,vagy joghurt

19kor főzelék(nem kell feltétlen húsos legyen!)

elalvás előtt tejcsi.

9 hónaposan álltunk át erre.most 10 hónapos

2011. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én uzsonnára adom a déli maradékot,de az igazából már csak pár kanál és utánna megküldöm egy pohár joghurtal!Tejpépet pedig az esti tápszerébe keverek(vaniliásat) és így átalussza az éjszakát egy nyekkenés nelkül!
2011. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az az igazság,hogy imádja a tejpépet,úgyhoyg nem szivesen vonom meg tőle.Lehet úgy fogom csinálni,hogy egyik nap uzsi tejpép,másik nap uzsira főzelék.A vaniliásat szereti az enyém is,de hiába tettem én az esti tápszerbe ugyanúgy felkel éjféltől fél-1 óránként.Nagyon rossz alvó,de már beletörődtem,hogy ez örökké így lesz:)!
2011. márc. 16. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!