Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám le az...

Hogyan szoktathatnám le az éjszakai evésről? 6 hónapos és szopik még. Kb 2 hete újra eszik éjszaka is pedig előtte már kb 2 honapig végig aludta az éjszakát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Laktatóbb vacsora kéne ,és éjjel vízzel kell megkínálni,és remélhetőleg rájön,hogy azért nem érdemes felkelni.
2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejlődési ugrás időszaka van 6 hó körül. Szerintem éhes, azért ébred fel. De visszaáll majd minden a régi kerékvágásba, ne félj, és bird ki valahogy. Az én lányom 13 hós koráig mindig kelt éjszaka, majd mint akit elvágtak, egyszer csak átaludta sorra az éjszakákat.
2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is éhes lehet, pont mint az én lányom. 4,5 hónapos koráig csak egyszer kelt fel már hajnalban, majd azóta sokszor felkel, és sokszor azért mert éhes. Még csak egyszer kap szilárdat nap közben, azt is keveset eszik, és anyatejes. Nagyon nehéz mindig felugrálni hozzá. Szerintem is a laktatóbb kajcsi lenne a megoldás.
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok baba kezdi újra az éjjeli kelést 6 hónaposan, köztük az enyém is. Megpróbálhatod a laktatóbb kaját meg a vizet, nekünk egyik sem jött be, a védőnőm Nobel-díjas javaslatát meg - zárjam rá a szobája ajtaját és hagyjam üvölteni, majdcsak leszokik róla - nem vagyok hajlandó kipróbálni. Most 11 hónapos, kétszer kel éjjel. Ez van.

Szerintem egyébként a szoptatás lelkileg kell nekik, nem csak az éhség miatt.

2011. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!