Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák nálatok a...

Kisbabás anyukák nálatok a férjetek nem elégedetlenkedik? A férjem ma teljesen kikészített azzal, hogy bejelentette, hogy mióta megvan a babánk, azóta úgy érzi nem foglalkozok vele eleget.

Figyelt kérdés
Nem beszélgetek, nem bújok oda (nem a szexre gondolok ezzel) eleget, nem kap elég figyelmességet.A babánkat, aki 9 hós, imádja. Nekem meg azt mondta, már nem szeret úgy mint mikor összejöttünk.3 éve vagyunk együtt. Ráadásul én tanulok is (eddig munka mellett, mióta megvan Lili, azóta baba mellett). És most értem a végéhez, egy hónapnyi vizsgázás után ennek is vége. Tényleg sok minden van most per pillanat a hátamon. Más is tapasztal már ilyet az apukák részéről: Ti mit tettetek?
2011. márc. 13. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ajánlom nektek a nicelife.hu-n a Tanuljunk meg szeretni 40 napos házasságmentő programot.
2011. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Addig élnek a sztereotípiák, amíg életben tartjuk őket. Addig, míg valaki ritka és különleges dolognak tartja, hogy a párja elmondja a baját, addig, amíg hálát rebegve összeteszi a két kezét, mert még otthon van a férj, és addig, míg egy leterhelt nő egyedül akar megfeszülni azért, hogy megtartsa a házasságát.


Kedves kérdező, remélem minden jól alakul közöttetek.

2011. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!!

Csak annyit fűznék hozzá,hogy az én férjem boldog lenne,ha ilyen lelkiismeretes felesége lenne,mint Te kedves kérdező.Nem vagyunk egyformák,merné nekem a férjem azt mondani,hogy 24 órás otthoni szolgálat után még őt is szórakoztassam-úgy,hogy ő cserébe nem vesz le a vállamról terheket.Hát....

2011. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Részemről elvárom a férjemtől, hogy megértse, hogy van, amikor egyszerűen nem tudok turbékolni, tutujgatni. Mindent megteszek neki, amit tudok, de ha el vagyok úszva (most már hetek, hónapok óta családi tragédia miatt) akkor egyszerűen nem megy. Lesz még jobb a helyzet és akkor természetesen minden minden jobb lesz, de ha elkezdene elégedetlenkedni vagy fenyegetőzni, lehet, hogy elküldeném gondolkodni.

Hála a jó istennek, hogy ő felfogja, hogy jóban is és rosszban is össze kell tartani, nem csak randizós hepinesszből áll egy kapcsolat.

2011. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg egy-egy apró figyelmességet (pl. készíts neki szenvicset vagy valamit, amit a munkahelyére vihet, abba rejts kedves üzenetet stb.) Egyszer szexi ruhába várd haza.

Ettől függetlenül, ha a csillagokat lehozod, akkor is fog elégedetlenkedni nagy valószínűséggel. Én is szülés után minden nap kivasaltam az ingét, nem hanyagoltam a szexuális életünket, ő mindig megkapta a "jussát", mikor még nekem nem lehetett, akkor is, valamint visszafogytam szépen... de így sem elég azért ez. Kijön, hogy nem olyan a hasam mint volt, sokszor fáradt vagyok, a háztartás, a bébikajafőzés, a kicsi szórakoztatása kimerít. És igen, már nem érdekel, hogy ő 200-zal akar száguldozni, vagy szerinte nem fontos a biztonsági öv. Igenis szólok, mert megváltoztam, már nem mi vagyunk az elsők... Ettől függetlenül ha kettesben vagyunk, tűsartkút és sminket és miniszoknyát dobok fel, de az otthoni bébikajapempőzéshez egy béna pólót használok.

Szerintem vedd lezseren, nekem általában bejön. Nem bántom, csak megmondom, hogy ez engem nem tud érdekelni, meg ez van, el lehet válni. Nálunk bejön (elröhögi magát és visszavesz 2 lépést), de nem tudom, hogy a Te férjed milyen típus.

2011. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Más meglátásai mindig egy kicsit más szemszögbe helyezik a dolgokat.

Úgy néz ki jó irányba haladunk. Megbeszéltük a dolgokat. Próbálunk tenni ellene. Az idő majd kihozza, hogy mire jutunk. Szerencsére szeretjük egymást nagyon, és nem akarunk válni.

De számomra az a legrosszabb, hogy sose gondoltam volna, hogy esetleg még az is szóba kerülhet.Ideálisnak gondoltam a házasságunkat, persze nem tökéletesnek, de jónak.De ez a dolog nagy fejbe kólintás volt nekem.

Háát, túl kell tennem magam rajta, és majd lesz jobb, jobbnak kell lenni, az optimista énem ezt mondatja velem.

2011. márc. 18. 17:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez nekem tipikus férfisunyulásnak tűnik.

Ő megmondta..bla bla, aztán majd ezzel érval, ha lesz valakije, ami a célja.

2011. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!