Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért elégedetlenkedik folyton?

Miért elégedetlenkedik folyton?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisbabám,szinte egésznap nyafog már vagy egy hónapja,alig lehet felvidítani,csak akkor nevet hangosan ha a nyaka körül vagy a mellkasát puszilgatom,csikizem.Nyafog ha felveszem,ha leteszem,ha kiviszem ha behozom,nyafog ha képeket nézegetünk,zenét hallgatunk,játszunk,énekelek neki vagy mondókázok..Valamit rosszul csinálok?Rossz hatással vagyok rá? Egy foga kibújt éppen tegnap,lehet hogy a fogzás viseli így meg?Kezdek kétségbeesni,hogy valamit rosszul csinálok,rossz hatással vagyok rá,pedig nagyon szeretem és mindent megteszek érte,hogy boldog baba legyen.
2011. júl. 5. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csinálsz semmit sem rosszul. Valószínűleg a foga miatt van, sok babát nagyon megvisel elég hosszú időn keresztül. Esetleg ellenőrizd, nem e fáj valamije, éhes, melege van/fázik bár ez nem igazán ilyen hosszú ideig tartó dolog.
2011. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk is négy hónaposan kezdődött, most 10 hónapos és van, hogy egész nap ezt csinálja. Amióta elkezdett mászni, kicsit jobb a helyzet, de nem sokkal...

néha én is kétségbe esek, mindig várom, hogy jobb lesz, majd ha 1 éves lesz, hátha...

5 foga van, most jön a hatodik, a huszadik még messze van...

2011. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 5. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!