Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges vírustól?

Lehetséges vírustól?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom, kedden reggel kihányta a kakaóját.Ma reggel is.Az orvos szerint most ilyen járvány van, de lehetséges, hogy csak a reggeli kakaót hányja ki, mellette nem lázas, nem köhög, nincs hasmenése és a hányas csak 2 nappal később jelentkezett újra?Aggódom.
2011. márc. 11. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
senki?
2011. márc. 11. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vírus. Nemrég mi is így jártunk, sőt néha hasmenése is volt, de egy napon belül volt szilárd széklet és hasmenés is. Hányás kétszer volt 2 nap különbséggel. A bölcsiből hazaküldték a hasmenés miatt, hiába mondtam, hogy nem lehet vírus. A dokink kért széklet tenyésztést és sem baktériumot, sem vírust nem találtak.
2011. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta sem hányt?Nem volt kiütés az arcán?Köszönöm a válaszod.
2011. márc. 13. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi más tünete. A kedélye is jó volt. Sőt a hányás után kijelentette, hogy "Hánytam!" és nevetve elszaladt.

Bár amikor először hányt, kicsit köhögött, ezért azt gondoltam, hogy biztos az piszkálta meg a torkát, azért jött vissza a vacsi, de akkor sem volt utána semmi gond. Akkor azt mondta amikor végtett, hogy "Meggyógyultam hányásból!" és szintén elszaladt.

Nem lehet, hogy félrenyelt?

2011. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!