Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kel tartani ettől az...

Mennyire kel tartani ettől az új vírustól, a H1N1-től? Ti hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés
Nekem három hónapos a kisfiam,és tudom,hogy neki nem lehet adni védőoltást.Magunknak beadassuk?Ti hogy álltok a védőoltásokkal?
2009. okt. 11. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy gondolom,leginkább talán a nagyon legyengült beteg szervezetre veszélyes a vírus.Én nem adatom be az oltóanyagot,,úgy állok hozzá,mint más vírushoz.Azért pl babaklubba eljárunk a kicsivel,meg egyéb közösségbe.

Ezt neked kell eldöntened,ha eddig is beadattad,és szerinted megvéd, a te dolgod.De nem hiszem hogy engednek olyasmit forgalomba hozni,ami veszélyes,vagy bizonytalan hatóanyagú.

2009. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Annyira kell tole tartani, mint mas influenzatol. Nekem eddig nagyjabol 4 orvos mondta, hogy amikor kitor a jarvany, akkor se gyerekkozosseg, se babauszas, elkerulni a bevasarlokozpontokat, de ugye bevasaolni azert kell. Ilyenkor hazaeres utan kezet mosni es atoltozni. En nem adatom be sem magamnak, sem pedig a gyereknek. Amugy addig OK, hogy beadatod magadnak, de attol a virust meg hordozhatod es atadhatod...
2009. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Nálunk a párom beadatja magának,mert két olyan helyen dolgozik,ahol rengeteg az ember-és minden féle.Ha lehet,akkor ne hozza haza.A picink 9 hós.Adok neki sok gyümit.-mást nem tudok tenni.
2009. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Semmiféleképpen nem adatom be!!!Ez is csak pénzmosás!Én nem is tartok tőle,mert egy: nem hiszek ebben,Kettő: ha vki megbetegszik,akkor úgyis kap rá gyógyszert,és hamar felgyógyul.Az embereket mindig riogatják valamivel.És a H5N1 hova lett?Szóval ezt én nem hiszem el,hogy van ilyen betegség!Felesleges ijesztgetés!Gyerekem 10 hónapos elmúlt,és a kötelező oltáson kívül a Rota vírus ellenit adattuk be,és a Pneumococcust.Ennyi.A másik pedig,hogy biztos forrásból tudom,hogy aki beadatja magának a védőoltást,annak a szervezetébe mikrochip is kerül,persze ezt az illető nem tudja!Úgyhogy eszem ágában nem tennék ilyet,főleg nem a gyerekemmel.Ez az én véleményem.
2009. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Mi is tartunk ettől a felhajtástól,ami az oltóanyag körül van.

Kismama vagyok,és 2x beszéltem ugyanazzal az orvossal,és 2x mást mondott.Először azt mondta oltassam be magam,mert nagyobb a baj,ha úgy kapom el,hogy nem vagyok beoltva.De a babára nézve semmi biztos adatot nem tudott mondani.

Másodjára,mikor újra rákérdeztem,azt mondta terhes a lánya,de nem mondaná neki egyértelműen,hogy oltassa be magát.

Még az orvosok is tanácstalanok,akkor hogy tudna dönteni a páciens???

Mi úgy döntöttünk,hogy én sem és a 3,5 éves gyerekünk sem oltatja be magát,míg a férjem VALÓSZÍNŰLEG igen,mert neki más krónikus betegsége is van.

Én soha nem szoktam a hagyományos ellenit sem kérni,soha nem is szoktam beteg lenni.Férjem azt is minden évben felveszi,és minden évben 1 hétig beteg.

Ki érti ezt???

2009. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez szerintem is csak " rongyrázás" !

Gondoljatok bele,ez valaki(k)nek oltári nagy bevétel.

Férjem megkérdezte,szerintem hogy alakult ki a vírus.Erre én azt mondtam neki,hogy szerintem laboratóriumban!!!!!!!!

2009. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a lepontozást.Azért mert mi nem adatjuk be az oltóanyagot?Hát kedves lepontozó,nem adatjuk be,mert hülye azért nem vagyok!!!!
2009. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!