Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek felvihetem a...

Szerintetek felvihetem a repülőre?

Figyelt kérdés
Nemsokára repülünk a kislányommal, és a repülőút pont reggeli időben lesz. A gond az, hogy a kislányom nem sokféle ételt szeret, és nem is ehet meg akármit, mert tejallergiás. Ezért reggelire szójás joghurtot szokott enni. Ha vinnék egyet magammal nem fogják elvenni tőlem? Mivel ez nem bébiétel. Ha elveszik, akkor nem fog tudni reggelizni. Mit csináljak?
2011. márc. 10. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Moss ki egy joghurtos bébiételes üveget(színre sacc egyezzen), és csekkolás előtt varázsold át a dobozából a bébiételesbe.
2011. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kel áttenned.Vigyél papírt az allergiáról vagy hívd fel a malévot,hogy ilyen esetben mi a teendő.Ez a TUTI!!!

Malév Service Center


06-40-21-21-21 NON-STOP

2011. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha otthonról mennék nem is izgulnék, mert saját anyanyelven csak ki tudnám magyarázni hogy a gyereknek kell. De külföldről jövünk haza, és félek hogy itt lesz@rják majd egy külföldi problémáját. De azért felhívom a malévot, hátha tudják, hogy kinnt mit engednek.
2011. márc. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!