Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! 8 és fél...

Kedves Anyukák! 8 és fél hónapos kisfiatoknak mennyi a súlya?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Anyatejes és kap pótlásként tápszert,tejpépet,gyümölcsöt stb.
2011. márc. 9. 20:09
 12/14 anonim ***** válasza:
az én lányom 1 hónap alatt 150grammot hízott így most 8950gramm és 75cm,most tanul felállni és mászni.
2011. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8 hónapos státuszon volt 8660 gr és 76 centi. Azóta eltelt 2 hét, folyamatosan beteg, jönnek a fogai és most tanult meg mászni ill. próbálkozik a felállással. Napközben 2-3* 40 percet alszik. Szerintem az utóbbi hetekben nem is hízott, örülhetek ha nem fogyott. 2 hét múlva megyünk tanácsadásra, hát kíváncsi leszek.

Szerintem nem vagy rossz anya, nem csont és bőr a gyereked. Ha baj lenne úgyis észrevennéd, ha meg nem, akkor a védőnő. Nyugodj meg, minden rendben.

2011. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,egy hónap alatt 12deka volt a gyarapodás és ettől pánikoltam be,de kezdek megnyugodni,a tegnapot végig sírtam ,de ma már jobb.A doki írt tegnap Multikidet vassal,de olyan hülye az adagolása,hogy nem tudom mennyit adjak.Azt írja,napi 1-2 kupak(20 ml a kupak),de az összetevőknél meg 5 ml számol kupaknak.Tegnap adtam 20-at ,ma 5-öt.Melyik a jó szerintetek?
2011. márc. 10. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!