Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri megvenni ennyiért...

Megéri megvenni ennyiért ezeket a cipőket? I. s. meritek valamelyik márkát? Használtak.

Figyelt kérdés

Keresztlányomnak keresek első lépés cipőt és ezeket találtam,amik elég jól néznek ki.Nem ismerem őket(még nincs gyerekem) ezért nem tudom hogy jók e?!

Árban nagyon jónak tűnik,meg tetszik is mindegyik.

Mi a véleményetek?

ezekről lenne szó: [link]


2011. márc. 3. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor meg vedd meg!


Nem értem akkor minek kérdezted, ha nem fogadod meg a jó tanácsokat!


A válaszokból látható, hogy az anyukák többsége, nem ad első lépésre használt cipőt. Ezen kár megsértődnöd. De akkor se lepődj meg, ha az anyuka akiknek viszed, szintén úgy gondolkodik, mint az itt válaszolók többsége...

2011. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg,mert ITT MEGTEHETEM!!!

kedves-nek nem mondható-utolsó: Ez az oldal azért van fenntartva,hogy kérdezzünk.És az hogy én hogy döntök,nem rád tartozik..sőt,semmi közöd hozzá.

A válaszokat köszönöm,okoskodásra NINCS szükségem!

2011. márc. 10. 16:54
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Beszéld az anyukával, hogy mit szól a használt cipőkhöz!!!!

Én személy szerint nem örülnék neki, ha így kapnék ajándékot! Nem adnék én sem használt cipőt a babámra, de nem vagyunk egyformák!

Ha, semmi kifogása sincs, akkor nyugodtam ajándékozd a kiscipőket!

2011. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de először "kedvesen" válaszoltam, neked nem tetszett az, hogy a többség nem pártolja a használt cipőt... A Te kommented sem sikerült túl kedvesre! Még én kérek elnézést, amiért tanácsot adtam!


De igazad van, azt kérdezel, amit akarsz, úgy döntesz, ahogy akarsz, cserébe én is azt válaszolhatok amit akarok! Egyébként meg ezen az oldalon nem mindig kapsz a szájízednek megfelelő válaszokat...


Ezzel be is fejeztem! Már így is túlzásba estem, annyiszor megfogadtam már, hogy nem állok le vitatkozni a meggyőzhetetlenekkel! De mindig felhúzom magam, ha valaki egy cseppet sem értékeli a jó szándékú tanácsokat!

2011. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Első cipőt ugyan úgy fel kell próbálni, mint a sokadikat, mert: lehet hogy magasabb a rüsztje, vagy az átlagnál keskenyebb a lábfeje. A hosszát eltalálni megint nehéz, mit azt is, hogy ne nyomja a bokacsontját. Minden képpen legyen magasszárú, lehetőleg bőr, ajánlom a tépőzárasakat. Nagyon nehéz eltalálni próba nélkül! Off: az lányomra a boltba csak a 10. ment fel.
2011. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én meg azt hiszem, ez a téma is túl van lihegve egy kicsit. régebben is hordtuk a tesók, szomszédok, rokonok kinőtt cipőit, és nem is volt ennyi választék. én megvenném a szandált. először is, a baba nem az utcán tanul meg járni, hanem bent a lakásban. aztán én úgy tudom, hogy mezítláb a legjobb megtanulni járni, egy jó kis tapadós zokniban. Azaz a cipőt csak néha-néha kell ráadni, hogy szokja, vagy ha valahova viszik a kicsit, és nem akarja az anyuka, hogy mezítláb topogjon.

megjegyzem a legjobb, az új cipő, mi vettünk újat is, de éppen vettem nemrég két használtat is, az egyik egy nike 21-es cipő. a talpán gyönyörűen látszik, hogy szobacipő volt rövid ideig, a redői teljesen épek. gondolom kinőtte a télen, mielőtt utcára mehetett volna benne. Szóval igenis lehet venni használt cipőt is.

hozzáteszem még, hogy nem hiszem, hogy bárki jó szemmel nézi, ha a drága gyermeke a homokozóban a 5-10-15.000 Ft-os cipőjében játszik, vagy éppen mopedozva teszi tönkre őket sorban.

2011. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Pont azon gondolkodtam, hogy ha külön árulná az eladó a három cipőt, valószínű megvenném az egyiket, de háromra nincs szükségem. Igaza van az utolsó válaszolónak! Vegyük figeyelembe, hogy a társadalom egy nagyon kis szelete az aki itt válaszolgat,és lehet, hogy kissé elfogult. Igen, rá adjuk a nagy tesó, szomszéd, rokon kinőtt cipőjét a kicsire jó szívvel. Valljuk be, akkor nem is érzünk semmi lelkiismeret furdalást ( már aki), mert tudjuk honnan származik és azt gondojuk, hogy nincs semmi tartési rendellenesség, de miből is?.

Én sok használt dolgot adok a gyermekemre, és elég nagy tapasztalatom van az "járás" tekintetében. Ezek a cipők nem azok a kategóriák amik károsítanák gyermekünk későbbi fejlődését. Az sok, ettől független tényezőn múlik, nem ezeken az "elsőlépés cipőn" !

Ha a barátnőd kéri, vedd meg neki nyugodtan, vagy válasszon ő!

2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Külön árúlja,nem egybe:)

Nekem se kell mind.Sőt,lehet h egyik se mert anyuka dinka...


Köszönöm mindenkinek a kedves válaszát!

Nagyon rendesek vagytok hogy válaszoltatok!

2011. márc. 11. 09:24
 19/19 A kérdező kommentje:
Mármint a sógornőm dinka,nem az eladó:)
2011. márc. 11. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!