Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri megvenni ennyiért...

Megéri megvenni ennyiért ezeket a cipőket? I. s. meritek valamelyik márkát? Használtak.

Figyelt kérdés

Keresztlányomnak keresek első lépés cipőt és ezeket találtam,amik elég jól néznek ki.Nem ismerem őket(még nincs gyerekem) ezért nem tudom hogy jók e?!

Árban nagyon jónak tűnik,meg tetszik is mindegyik.

Mi a véleményetek?

ezekről lenne szó: [link]


2011. márc. 3. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nézd első lépés cipőnek nem vennék használtat.


de ha anyuka is benne van hogy rá adja. akkor a középsőt válaszd .


a jobb szélső nagyon nyitott a bakancsot meg lassan elrakhatják.

2011. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezek nekem jónak tűnnek. Első lépés cipőnél az a lényeg, hogy könnyű legyen, magasított szárú legyen, hogy tartsa a baba bokáját, és ne legyen benne betét a lúdtalp elkerülése miatt.
2011. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
jónak tűnnek!én is használtat adtam rá!szerintem inkább legyen használt jó,mint kínai vacak!és én nem értek avval egyett hogy kitapossák,főleg ezeket a piciket nem!
2011. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Az lehet, hogy nem tapossák ki, mert még nem rohangálnak, de valamilyen szinten, mivel már sétálni fog benne, felveszi a kis lábuk alakját, formáját, úgy ahogy a felnőtteké.Én ezért nem vennék használt cipőt, viszont a ruháink 90%-a turis, de a cipőből nem engedek.
2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én sem vennék használtat. inkább ne jusson hús az asztalra 1 hétig, de a cipő legyen új. amúgy meg 7000ért már tudsz cipőt venni neki!
2011. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A cipőre nem szabad sajnálni a pénzt! A ruha az más, inkább azon spóroljatok, de cipőt érdemes újat. És legjobb, ha vásárlás előtt a babára próbáljátok, mert az számít, hogy rá mi lesz jó.
2011. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is csak azt mondom, hogy első cipőnek, de még többediknek sem vennék használtat!

Inkább én is máson húzom össze a gyatyaszárat, minthogy a gyerekem egészséges láb fejlődését kockáztassam!

2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia4

A superfit és a ciciban Brendonos első lépés cipők! Nagyon jó márkának számítanak! Nekünk is volt Bopy (az is brendonos)

Az asso nagyon hasonlít a siestára csak olcsóbb!

Pl új assót már tudsz venni 8500-ért! Csak viszonyításképpen írom!

Brendonos cipők is vannak már 9900-ért!

Szóval nem sokkal drágább!

Én sem adtam első lépésnek használtat!De nyilván ha nem engedhettük volna meg magunknak, akkor én is használtat vettem volna!Ezekt még a csep súlyukkal nem tapossák ki!ÉS nem is hordják sokáig! :)

2011. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de a hírdetésben 3000!!! ft és 2500ért vannak ezek a cipők!

Nem 10.000.-

Na,de mindegy.

márkásak,jól néznek ki és egyáltalán nincs széttaposva.Nekem tetszik.

2011. márc. 10. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!