Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etessem meg 23. 00kor? 7kor...

Etessem meg 23. 00kor? 7kor tapi, ebred 1kor,4.30kor, ha megetetnem 23kor, kitolodna a 6oras alvás kaja nelkul, es nem ebredne, csak 4.30kor szerintetek? 6hos

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Alszik ö delelott fel orat, meg delutan fel orat.ma 18kor mar olyan faradt volt, hogy gyorsan megfurdettuk.egy szem tápszert nem volt ereje 18.30 kor inni.20kor ebredt farkasehesen.es aludt eves utan tovabb.kivancsi vagyok, meddig.
2011. márc. 5. 21:20
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos az alvás, ezért mi a mai napig nappal együtt alszunk a kisfiunkkal. Így tovább alszik, 1-2 órát is alszik. Ha betesszük az ágyába, sokszor fél óra után ébred. Délelőtt elmegyünk sétálni, akkor is alszik a babakocsiban 1-2 órát és délután is otthon. Most 1 éves múlt, de sokáig délelőtt 2-szer is aludt. Ő is kis pacsirta, mint a Te babád. Éjjel még 2-szer is eszik. Szerintem ne erőltess semmit, ezeken nem lehet erőszakkal változtatni (evés, alvás). Idővel majd alakul. A mi kisfiunknak adhatunk bármit és bármikor, ő akkor is ébred enni. Párszor már előfordult, hogy hosszabb időt kibírt, kihagyott 1 éjszakai evést. De ha belegondolsz, nem marad így, hagyd ahogy neki most szüksége van az evésre, akár éjjel is. Ha olyan sokat megeszik, akkor kell neki.
2011. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek,a 20oras 150 tápszer utan aludt 2.30ig, evett 100at, majd 6 kor kelt, tehat csak egyszer evett ejjel.barcsak igy maradna.es aludt 18.30tol6.00ig ejjel.
2011. márc. 6. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!