Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etessem meg 23. 00kor? 7kor...

Etessem meg 23. 00kor? 7kor tapi, ebred 1kor,4.30kor, ha megetetnem 23kor, kitolodna a 6oras alvás kaja nelkul, es nem ebredne, csak 4.30kor szerintetek? 6hos

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Adj neki este 7-8 óra körül tápláló vacsorát,és akkor alszik hajnalig. Éjjel nem kellene már ennie.
2011. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

pfúúú, nem értem az időpontokat.

leírnád mégegyszer?lehet későn van már :)

én is sokat "sakkoztam" anno (2éve)az etetésben és többnyire bejött amit szerettem volna.

2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nálunka gyerek döntötte el mikor eszik. Azért nem keltettem fel, hogy egyen. Most 8,5 hósak és nem kelnek éjszaka enni, ha kelnek is, csak vizet kapnak és már elég nekik.
2011. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocs, a 7 az 19.
2011. márc. 2. 21:14
 5/23 A kérdező kommentje:
Tehat 19 kor eszik es alszik.hajnal1ig.nem bir tovabb fent maradni, mert csak fel orakat alszik napkozben. Ez a baj.
2011. márc. 2. 21:16
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet. Kisfiam van hogy már 18:45kor bealszik a tápszeren. kb 24:00ig bírja. Utána reggel 6ig. Próbáltam csak teát adni neki éjjel,de addig sír még meg nem etetem. Én azt hallottam hogy fokozatosan kell kevesebbet adni neki éjszaka és le fog róla szokni. Most ezt próbálom én is csinálni
2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
1 éves múlt a kisfiam, már minden kipróbáltam, de még mindig ébred éjjel. 19-kor fürdés, utána tápszer, alvás 20-kor. 23-24 között eszik, aztán 3-5 között újra. Szóval nekem semmi sem jött be. Talán a jó éjt pép, de sokszor nem akar vacsizni, csak fürdés után a tápszer kell neki, így ezt sem tudom neki adni. 4 hós kora óta eszik szilárdat és tápszeres is. Mi is nagyon várjuk már, hogy aludjon éjjel.
2011. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

a véleményem az, hogy bizony korai ekkora banának a 19 órai utolsó evés, főleg, ha éjjel még kétszer eszik. Itt az este 10-reggel 6 közötti időt értem.

valahogy sakkozd ki, hogy este később kerüljön ágyba, emlékezetem szerint, az én lányom ennyi idősen kb este 9-kor fürdött, aztán evett, 10 körül aludt el, és bírta reggel, illetve hajnal 5-6ig. (kinek mi a reggel és a hajnal)

és ezt bizony mi alakítottuk így mégpedig 6-7 hetes korában, amikor egyszer azt vettük észre, hogy 18 órától aludt éjjel 1-ig. Addig totóztunk, amíg kijött az, hogy későn fürdetjük és utána tettük le éjszakára.

ez később előbbre került, 6-7 hónaposan 9-kor fürdettük, majd 8-10 hónaposan már 8- fél9 között, most 14 hós, és fél 8-8 között fürdik, és 8-9 között alszik el.

szóval én csak javasolni tudom, hogy próbáljátok ezt ki, mert nektek is jobb, ha éjjel alszotok, majd később ha nagyobb lesz, lehet korábban pancsizni, letenni aludni.0

egyébként pedig az, hogy "nem szabadna kelnie enni" válaszolónak üzenem, hogy aki igény szerint szoptat, vagy éppen rossz alvó a babája, az biztos másként véleledik erről. én sem etettem a lányom éjjel, csak még pár hónaposan, és most mert egyszerűen másként nem alszik vissza hajnalban, úgy 4-5 óra körül. biztos nem az éhség miatt ébred, de kaja nélkül képes órákig is visítani.

2011. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mikor fektetitek le? Nálunk ennyi idős korában 9-11 között volt lefektetés, attól függően, mikor ébredt fel a kora esti (3.) szunyókálásból. Alvás előtt nem sokkal még kapott egy adag tápszert (tápszeres baba). Úgyhogy szerintem is kicsit korán kapja az utolsó kajcsit. Talán ha későbbre tolnátok, vagy még egy ébrenlétet be tudnátok illeszteni, nappal is többet aludna.
2011. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 csill79 ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos,de este 23-kor fektetem le és így alszik 7-ig,8-ig.Kb 21-22 körül eszik utoljára.Szerintem később fektessétek le aludni.
2011. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!