Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miért sír ennyit az...

Anyukák! Miért sír ennyit az 1 hónapos babánk?

Figyelt kérdés
Anyatejes 3 óránként eszik,mondjuk elég sokat.Kipróbáltuk az infacolt,espumisant és most kezdtük a grip watert.Minden szopi után fél óra pihi és utána ordít a következő szopiig.Egyszerűen semmitől nem nyugszik meg,se kézbe se fekve,egyszerűen nem találja fel magát.Mindenkinek ilyen a babája ennyi idősen vagy ez változó?Mikor változik meg vajon ez a helyzet?
2011. márc. 2. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos mi is így voltunk...Az én kisfiam - mint később kiderült- a savtól sírt, refluxos volt. És persze hasfájós is... Három hónapos kora körül mérséklődött a dolog. De addig nagyon sokat sírt. Mi is kipróbáltunk minden "csodaszert", de őszintén szólva semmi sem segített. Masszírozd a pociját, talán ha megszabadul a rengeteg pukitól akkor kicsit megkönnyebbül.

Kitartás! Bár tudom hogy nem egyszerű...

B.

2011. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, ha a hasa a baj, akkor a hasa kemény, meg felhúzza a lábához. van ilyen nálatok? amúgy lehet próbálni a csípőtornát is, kb. anniy a lényege, hogy a lábait feltolod a hasához, majd kis körben kifelé és le, ezt többször, ez is megkönnyebbülést hozhat. a védőnő meg tudja mutatni.

ha kimentek sétálni, akkor is ordít a babakocsiban?az én kislányom amikor ennyi idős volt, kb. délután 3tól kezdve estig műsorozott. amellett hogy néha a hasa fájt (nem volt annyira jellemző), neki az idegrednszere betelt addigra az ingerekkel, mert roppant egy kíváncsi darab volt és az ma is, szóval nem tudta hogy feldolgozni, és ezzel az ordítással adta ki a feszültséget. az volt a jó egyedül, ha ringattam, és énekeltem neki, vagy néha csak a hangos zenére nyugodott meg. kb. 3 hónapos korára megszűnt, bár az estéket még hosszú hónapokig nyűgösen viselte, de már ordítás nem volt. továbbra is egy izgága, kíváncsi maradt. már 2 éves elmúlt. :)

2011. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!