Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vida Ági Gazdagmami programjár...

Vida Ági Gazdagmami programjáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Jónak látszik, de a hírlevelei annyira semmitmondóak, hogy már nem is tudom mit gondoljak róla. Ért ő ehhez egyáltalán? Neki nagyon bejött az internetes vállalkozás, az biztos, de hogy másnak tud-e segíteni, arra lennék kíváncsi.
2011. márc. 1. 16:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%

Ami még eszembe jutott:


- A "körlevelek" alapján nem tudod eldönteni, hogy mennyit tud Vida Ági! Kérdezném Tőled hány blogbejegyzését olvastál el? Mert a legtöbb nagyon informatív és rengeteget tanulhatsz belőle.


- Tudod mi a webinárium? Tegnap este a facebookon böngészve rátaláltam Ági ingyenes webinárium sorozatára szerintem jelentkezz és abból már biztosan ki tudod szűrni mennyire vagy fogékony Ági stílusára, ha valamelyiken nem tudsz résztvenni megnézheted a felvételét is:

[link]


A Marketinges szakembernek pedig csak annyi:

Ha ennyire otthon vagy a témában illene tudni, hogy a kisvállalkozások marketingje oly messze van a nagyobb vállalatok marketingjétől mint Makó Jeruzsálemtől, de ez nem engem minősít hanem a "szakembert".

2011. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
96%-os, csak nem Vida Ági személyesen? :)
2011. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Húúúú ez tök jól esett!! Engem Vida Ágihoz hasonlítasz:-)) Szuper:-))

Ebből is látszik, hogy nem ismeritek.


A kérdezőnek:

Az egyik oldalam amit a tanfolyam elvégzése után létrehoztam:

www.hidegburkolok.hu


de ha nem csináltam volna egy oldalt sem akkor is, megismerkedtem egy más világgal és olyan tudásra tettem szert, hogy az Informatikus unokatesómnak leesett az álla:-) Már ezért is megérte:-))


Szóval hajrá csajok!! Törjetek ki a csak gyerekneveléssel foglalkozó, konyhaszagú háziasszony mivoltotokból ha nem Ági segítségével akkor Önerőből csináljatok végre valamit!

2011. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Aki nem tudná, Vida Ági felfedezte, hogy Magyarországon a kismamák nagy részét nem fogják visszavenni a munkahelyére, illetve, hogy kisgyerekkel szinte lehetetlen elhelyezkedni. Ezért csinált egy honlapot, tanfolyamot kifejezetten kismamáknak, hogy hogyan tudsz internetes vállalkozást önerőből létrehozni. Ő ebből nagyon kaszál, mivel hatalmas a célpiac, tehát biztosan okos. De azt azért nehezen hiszem el, hogy aki nem ért semmihez, semmi ötlete nincs, annak is tudna ebben segíteni.

Egy webináriumát én is megnéztem a passzív jövedelmekről szólt. Számomra az sem volt túl informatív. 2 mondatban elmondta mi a passzív jövedelem, aztán lehetett kérdezni. A válaszai 2 csoportba voltak oszthatók: fogalma sem volt róla, tehát kitérő választ adott, vagy elmondta, hogy erről nagyon sokat beszél a fizetős csomagjában. Tehát jó duma az, hogy ő nagylelkűen segít bárkinek, de ez persze nem igaz!

Egyébként állítólag babapszichológus, az altatásról is van könyve. Amit olvastam, de szerintem nem sokat ér. Plusz az egyik videójában elmondta, hogy szülés előtt egy bankban dolgozott, de nem vették vissza. Egy babapszichológust?!

2011. márc. 2. 12:18
 15/19 anonim válasza:

Szülés előtt az egészségügyben dolgoztam, majd onnan átnyargaltam ügyfélszolgálati asszisztensnek ma már honlapokat készítek.

Miért kellett szakmát váltanom?

Azért mert nem tudtam összeegyeztetnem a munkám és a gyermekem napirendjét. Az egészségügyben három műszakban dolgoztam ezért igazán nehéz lett volna oviba vinnem ami reggel 8-17 óráig van nyitva.

Megértem a szkeptikusokat Vida Ágival kapcsolatban.

A Gazdagmami Tanfolyam hónapokig porosodott a polcon, többször nekikezdtem de nem jutottam előre! Végre én is megértem a feladathoz és sikerült átrágnom magam a tananyagokon. Ma már gyermekem időbeosztásához tudom alakítani a saját napirendem és ezt nagyon élvezem és is és a család is!

2011. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én nem tudok véleményt mondani róla, nekem anyukám 50ezerért megvette, sajnos ideje sem volt rá és (azóta sincs) ,tehát nekünk így nem volt nagy befektetés.. de akit érdekel esetleg, annak 45ért odaadom!
2014. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te promózós, vagy agymosott lehetsz vagy fizetett reklámozó, vagy barátja Áginak és itt próbálod reklámozni.
2014. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

"Az egyik oldalam amit a tanfolyam elvégzése után létrehoztam:

www.hidegburkolok.hu"


Nos, a tanfolyam lehet, hogy sikeres volt, de valamiért mégsem sikerült pénzzé tenni az ott tanultakat, mert a weboldal nem létezik.


A kérdezőnek: én is évek óta kapom Vida Ági gazdagmamis hírleveleit, nem iratkoztam le róla, hátha valami értékes dolog is érkezik tőle egyszer, de amiket ír, csupa olyan általánosság, amit bármelyik hasonló témájú - értsd: hogyan építs vállalkozást - weboldal/hírlevél/stb. kismilliószor leírt. Újat nem tesz hozzá. Ettől még lehet jó mintának tekinteni, hiszen ha neki sikerült, sikerülhet másnak is.


De Vida Ági pszichológus. A magam részéről hitelesebbnek tartanám, ha a saját szakterületén maradna ahelyett, hogy üzleti tanácsokat osztogat, de kinek a pap, kinek a papné.

2015. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugye tudjátok, hogy Európa legjobb ilyen kezdeményezését fikázzátok olyan lelkesen? [link]
2015. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!