Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vida Ági Gazdagmami programjár...

Vida Ági Gazdagmami programjáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Jónak látszik, de a hírlevelei annyira semmitmondóak, hogy már nem is tudom mit gondoljak róla. Ért ő ehhez egyáltalán? Neki nagyon bejött az internetes vállalkozás, az biztos, de hogy másnak tud-e segíteni, arra lennék kíváncsi.
2011. márc. 1. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
engem nagyon idegesítenek a körlevelei, szerintem nem sokat segíthet, pont az általánosság miatt. Ilyet én is tudnék írni...
2011. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Valahogy én is ezt gondolom. Konkrétumot nem ír semmit. Önmagát ismételgeti. Szerintem egy idő után abba kéne már hagyni a körlevelet, aki az első 5 után nem vásárolt, nem fog ezután sem. De sok minden érdekelne az internetes vállalkozással kapcsolatban. Szerinted sem ő az, aki ezt meg tudja tanítani? Pl hogy milyen vállalkozási formát válasszak, milyen legyen az árképzés?

Az internetmarketingről az elején elég sok jó dolgot küldött, de az legújabb körlevelei tényleg nem szólnak semmiről.

2011. márc. 1. 16:12
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Jaj de jó! Vida Ági mindenhez ért...

(Vagy igazából semmihez?)

2011. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Szia, én online marketinggel foglalkoztam szülés előtt (mondjuk nagyobb cégeknek), lehet, hogy tudok segíteni, ha gondolod írj és meglátjuk.
2011. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Sziasztok! Kb. 2 éve figyelem/követem a gazdagmami oldalt. Engem meggyőztek Ági hírlevelei. Ezek hatásaira elvégeztem a Gazdagmami Tanfolyamot s mondhatom azóta sem bánom!

Rendszeresen járok a vállalkozónők talira ahol az egyik háziasszony Ági. A találkozó teljesen ingyenes. A legutóbbi ilyen összeröffenésen pont az árképzésről beszélgettünk.

Az utolsó kommenthez pedig csak annyit, hogy a szülés előtt sebészorvos voltam, ha esetleg bárkinek szüksége van sebészre forduljon hozzám bizalommal:-))))

Ha esetleg nem értenétek: Ki tudja ki írta az utolsó kommentet? Honnan tudod, hogy mennyit ért a marketinghez? Semmit nem tudsz róla miért hallgatnál rá?

2011. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Ja még egy dolog! Ágitól nem körlevelet hanem hírlevelet kapsz! Mi a kettő közti különbség?

Körlevelet bárkitől kaphatsz, bármikor,nem tehetsz ellene semmit.

A hírlevélre Te iratkoztál fel,s ha meguntad bármikor leiratkozhatsz róla.

A gyengébbek kedvéért: a HÍRlevél alján találod a leiratkozást.


Mindezt tudnátok ha elvégeztétek volna a tanfolyamot és most lehet nagyon utálni!:-)

2011. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy le lehet iratkozni.
2011. márc. 1. 20:04
 8/19 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezném, hogy van honlapja? Ezt Vida Ági ötletei alapján csinálta? Szívesen megnézném.
2011. márc. 1. 20:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Ki az a Vida Ági? :-o
2011. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
18:39 19:25-nek. Nice. Az, hogyha valaki segíteni akar, pláne ingyen, egyből csaló? Gratulálok, nem engem minősítesz. Valószínűleg bemutatkoztam volna, de nem neked. Tsók.
2011. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!