Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházból hazatérve, szülés...

Kórházból hazatérve, szülés után hogyan teltek a legelső napjaitok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mosás berakás teregetés babanézés vasalás evés cici mosás teregetés cici vasalás főzés babanézés fürdés cici alvás cici alvás tovább cici kávé cici reggeli cici


összeszokás ideje ez minimális látogatókkal spékelve kényelmes stílusban

2011. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ránk 2 naponta főzött valaki, a háztartás nem érdekelt, úgyhogy csak babáztunk egész nap! szopi, pelenkázás, altatás felváltva. nagyon szép időszak ez is!
2011. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szoptatas-alvas-pelenkazas

hazimunkat nem kellett csinaljak.szinte egesz nap agyban voltunk a kislanyommal es az apukaval:)

2011. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mint előtte, csak hozzájött a szoptatás.
2011. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehezen és fárasztóan.
2011. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Babázás? De hát egész nap alszik... tudom ennek örülnöm kéne és pihenni, pihenni, de olyan jó lenne babusgatni, de csak alszik, 3óránként felkel, eszik, aztán vissza... tegnap jöttünk haza a kórházból, ma vagyunk 5 naposak...
2011. febr. 28. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szerencsések közé tartozom!


Csak a babával kellett foglalkoznom, semmi mással! A szüleim voltak nálunk 2 hétig, majd a férjem édesanyja, aztán meg a férjem volt szabadságon.


Egyébként tényleg ebből állt: pelenkáz - etet - büfiztet - fej - altat - kicsit szunyókál - babát nézeget és feszt bőg, aztán előröl. :-)

2011. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egész nap alszik?

De jó már neked.

Nekem meg egész nap üvöltött. Mit nem adtam volna azért, hogy aludjon. :)

Ne aggódj, babázhatsz még eleget!


Amúgy az első pár napban, a sok sírás miatt, úgy járkáltam mint egy zombi, azt sem tudtam, hol áll a fejem, és egyszerűen nem lehetett őt megvigasztalni. Nekem nehéz és fárasztó időszak volt. Anyukám mondjuk sokat segített, főzött nekünk.

Most már 5 hós, és sokkal jobb a helyzet. Szépen fejlődik, jó nézni, ahogy napról napra szebb és értelmesebb!

2011. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 krisztivan ***** válasza:
Párom itthon volt,így a háztartást Ő látta el.Én etettem és etette és etettem.Kisfiam 2 óránként éhes volt viszont minden étkezést elhúzott egy-másfél óráig,így szinte etetésből állt az első honapom.De aztán sokat javult.
2011. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tele aggodalommal, félelemmel és fáradsággal. De emellett boldog voltam!! :)
2011. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!