Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 15 hónapos fiamnak a...

Baj ha a 15 hónapos fiamnak a fütyijén a bőrt nem tudom hátrahúzni?

Figyelt kérdés
Pisiléskor rendesen jön a pisi,de éppen hogy kilátszik a hegye.Húzgálnám,de nem engedi a fiam.
2011. febr. 24. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az anyosom védönö és ö azt monda ,hogy húzogassam csak neki.A doktornö pedog azt mondta,hogy ne.A kettöt összekapcsoltam 4-5 naponta reggel vagy este fürdés után csinálom neki.Azt szoktam neki mondani,hogy megnézzük a cicát vagy a békát.És igy hagyja de mindig folyamatosan beszélek hozzá ,ja és bekrémezem a kezemet .Amugy a doktornö azt mondta,hogy majd 3 éves korába foglalkoznak vele addig leválhat.
2011. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En Romaniaba lakom es nalunk is megoszlik a velemeny de elvitem egy sebeszhez es o azt mondta hogy 5 eves koraig raer lejoni a bor es hetente egyszer furdeteskor huzogasam le egy kicsit a bort de csak finoman.Amugy az en kisfiam is 15 honapos es csak a hegye latszik nekunk is.
2011. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi még nem húztuk le,mert a háziorvosunk azt mondta Ne nyúljunk hozzá.Ftorocorttal kell kenni fürdetés után.

Most 14,5 hónapos a kisfiam.

De már gondolkodtam rajta,hogy megmutatom a sebészeten,mert nem szeretnék úgy járni,mint a báttyával,aki 8 éves.Ilyen picike volt mikor vagy 4-szer kellett vinni,mert mindig visszanőtt.

2011. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!