Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! kérlek mert hamarosan...

S. O. S! kérlek mert hamarosan világgá megyek? Mindenkinek jó babája van?

Figyelt kérdés
Kezdem a legelején. Babám 1-én lesz 4hónapos és kész katasztrófa minden nap. A szüleimmel élünk egy kertes 2szintes családi házba. Tehát anya ha nemdolgozik van segítségem de már ez is idegesít. Babámnak nem jó semmi. Egéyz napunk a nyüglődésből,kiabaálásból (nem sírás) áll. Állandóan hisztizik. Mást se csinálok egész nap csak az okokat keresem.Hasa nem fájhat mert azt a fajta viselkedést már jól ismerem. Éhes nem lehet mert hiába próbálkozok evés után mondjuk fél-1órával (hogy hátha éhes maradt) már nem kell neki. 3óránként eszik csak anyatejes. Első babám de úgyérzem én képtelen vagyok az anyaságra. Van játszószőnyeg, elektromos babahinta, csörgök minden amit csak akarsz de bármivel akarok vele játszani max 10perc aztán jön a nyüglődés, feszengés. Aludni se hajlandó csak max fél órát 2szer egy nap ezt is nagy ordítással megelőzve na meg persze séta közbe. Sehova nemlehet elmenni vele mert autóba alszik de amint megérkezünk nyüglődés, feszengés majd az ordítás következik bármit csinálok. Így állandóan itthon vagyunk vagy az utcán sétálunk. Néha elintézem a nagybevásárlást hogy ne kattanjak be teljesen ilyenkor anyum vigyáz rá. De miért csinálja ezt? Amikor nagy ritkán jó kedve van akkor vigyorog és imádja ha játszunk vele. Én egész nap vele foglalkozom legalább is próbálok ha dolgom van hordozóba jön velem konyhába, fürdibe minden hova. Mit csinálok rosszul??????????? Doki, védőnő azt mondja ő ilyen baba semmi baja. Na de hogy ennyire morcos legyen egy kisbaba lehetséges? Olvastam a suttogót is képtelenség alkalmazni nála bármit is. Napirendünk soha nem lesz annyi a tuti hogy még mindíg 3óránként eszik és este 8kor van fürdés. Úgyérzem egy nagy csődtömeg vagyok hogy a saját babám nem ismerem és fogalmam sincs mivel tehetném boldoggá a mindennapjait.Mi lesz ha jön a foga? ÁÁÁ bele se merek gondolni. Kérlek egy pár jó tanáccsal segítsetek. Másnak is volt van ilyen izgága, morcos babája?
2011. febr. 24. 13:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek aki irt.Igen elkellfogadnom hogy ő ilyen baba. Nem sír hanem nyüglődik, hisztizik, feszeng, kiabál. Szoktam kínálgatni teával, meg vizzel is amelyik épp kell neki megissza. Cumi csak néha segít a lenyugtatásba alváshoz egyáltalán nem fogadja el.A kiágyába alszik de kipróbáltuk már hogy magunk közé vesszük így még rosszabb volt a helyzet. Nappal már cicin se tud elaludni.
2011. febr. 24. 16:32
 22/28 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy jó kineziológushoz, mert ennek a nyüglődésnek valami oka van, de mivel a baba még nem tud beszélni, így nehéz lesz kideríteni. De egy kinezilógus tuti tud segíteni, ilyen pici babát rajtad keresztül kezel. Nekünk bejött!!
2011. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ehez kell beutaló? Pesten tudnál ajánlani valakit? Hogy kezel tulajdonképpen?
2011. febr. 24. 16:41
 24/28 anonim ***** válasza:

Dehogy kell beutaló! Izomtesztelés a lényege, a tudatalattinkat térképezi fel. Minden problémának, tünetnek oka van, mégpedig valamilyen lelki. Lehet a babádnak a születés közben volt valami trauma, vagy "csak egyszerűen" te vetíted ki rá a feszültségedet, és ezzel ő is így reagál. Nálunk például ez volt a helyzet... egy alkalom nekünk elég volt, pár ezer forint. Szerintem megéri, utána én is nyugodtabb voltam, és a baba is. Előtte nem hittem benne, de már olyan fáradt és kimerült voltam én is, hogy ez volt az utolsó mentsváram...azóta már más problémákkal is voltunk kezelésen, és mind megoldódott. Mi itt voltunk: [link]


Nem tudom, hogy Pesten van-e ilyen (biztosan), de ez sincs messze.

2011. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Most nézem, h a II.kerületben is kezel. Mi Budakeszin voltunk nála, 5000 volt egy kezelés. Egy próbát megér, hidd el fantasztikus javulás várható!
2011. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én is most néztem. Megmondom őszintén, hogy nemnagyon hiszek az ilyesmiben de annyira kivagyok már hogy kifogom próbálni. Egyszerűen annyira ideges és feszült vagyok hogy képtelen vagyok lenyugodni! Forrok most is a dühtől órák óta próbálom elaltatni és semmi csak feszeng kinlódik a kezembe ha leteszem ordít! MEGŐRÜLÖK!!!!!
2011. febr. 24. 16:59
 27/28 anonim ***** válasza:
Csak segíteni szeretnék, mert már mi is átmentünk ezen, nem muszáj benne hinni, a lényeg, hogy működik :)
2011. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Szia!


1 nap eltéréssel lesz nekünk is a kisfiunk 4 hónapos, és pont ugyenez a helyzet nálunk is!

Ahogy a válaszokat olvastam, az idő fog ezen javítani.

Én is bízom abban, hogy a hozzátáplálás, és ha tud már jobban mozogni, majd segíteni fog.

Én is 3 óránként etetek! Te milyen időpontokban szoktál? Éjszaka alszik nálatok a baba?

Mert mi 1 héttel ezelőttig csak 11-kor tudtuk letenni és 2x kelt éjszaka, de mostanában fél9-kor ha letesszük még felriad félóránként 1x-2x, aztán éjszaka megint kel 2x enni,de mostanában volt, hogy 1,5-2 óránként kelt :-(.Reggel fél9-körül ébred.De olyan nyugtalanul alszik, hogy csak dobálja magát éjszaka.És napközben is fél órákat alszik. Esetleg a kinti sétánál többet.

Szóval nem csak Te vagy ezzel egyedül.

De reméljük, hogy minél hamarabb eljönnek a szebb idők.

:-)

Kíváncsi vagyok, hogy a kineziológia fog-e segíteni.

2011. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!