Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El tud majd aludni a bölcsiben?

El tud majd aludni a bölcsiben?

Figyelt kérdés
A lányom kezdetektől egy székben ülve a karomban alszik el. Próbálkoztam már, hogy betettem az ágyba, simogattam, ha sírt kicsit felvettem, megvigasztaltam, de ebből sajnos alvás még sosem lett, csak hányásig tartó üvöltés, mert már nagyon fáradt volt, de aludni nem tudott egyedül. Előre félek, mi lesz majd a bölcsiben, ahol be kell feküdni az ágyba, aztán alvás. Tapasztalatok?
2011. febr. 23. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Utánozni fogja a többi gyermeket,és el fog aludni,a gondozónénik simogatják stb. ha nem tud,ne aggodj emiatt.
2011. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam meg hinta fuggo volt es abban aludt mindig ebed utan. Mikor bolcsibe kerult az elso par napban nem aludt egyaltalan mert annyira izgatott volt a sok uj jatek lattan es annyi uj inger erte, hogy nem tudott az izgalomtol elaludni. Sosem eroltettek mert annak nincs ertelme csak felsirja a tobbi gyereket. Igy amig a tobbiek aludtak a kisfiam jatszott vagy konyvet mutogattak neki, labdaztak vele... Mikor mentunk delutan utanna olyan pirosak voltak a szemei a faradsagtol, hogy csak na de o akkor is elvezettel rohangalt a tobbi gyerkoccel. :) Ahogy betettem az autoba mar kiutotte magat jo 2-3 orara. Ennek az lett az eredmenye, hogy este alig tudtam elaltani. :) Aztan kb. a 4-dik napon megtort a jeg es ebed utan elaludt a bolcsibe. A gondoz neni mondta, hogy lattak rajta, hogy almos, betettek a kisagyba es gond nelkul elaludt. Ne aggodj, eroltetni nem fogjak. A csoportba aholva a kisfiam jar van egy olyan kislany aki a gondozoneni karjaba alszik el egy uveg meleg tejjel mert igy szokta meg. Ebbol sincs gond, mindig megolelik, megkapja a tejet es mikor elaladut akkor beteszik a kisagyba. Ne aggodj, megoldjak ok. Rengeteg hasonlo helyzettel talakoztak mint a tietek sot meg kulonlegesebekkel is. :) Minden megszokas kerdese de semmit nem fognak ra eroltetni es sirni sem hagyjak ne felj, az nekik sem jo mert felveri a tobbi 10 gyereket. :)
2011. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!