Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem csak az én kisfiam...

Ugye nem csak az én kisfiam nem akar aludni a bölcsiben?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja jár. 1 hónapja alszik ott. Nagyon keveset alszik, pedig a szeme majd le ragad. De csak sírdogál.(nem mindég) A gondozónénije mindég panaszkodik, hogy nem hagyja aludni a többit. De még hagy szokjon már be rendesen, nem minden gyerek szokik be 2-3 hét alatt.Vagy ezt csak én gondolom így? Na meg itthon is 30 perc -1 órákat alszik csak délután. Ilyenkor üljön mellé és/ vagy simizze nem? A másik gondozónéni így szokta, és akkor nincs is gond. Elég ha csak ott van mellette.
2011. márc. 29. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom5,5 éves.A mai napig probléma van az oviban lévő alvásával.Van úgy,hogy ezért nem akar menni reggel.Mondván ő nem akar aludni ebéd után.Már egészen picinek sem volt egy "alvóbaba"most meg pláne már nem az.
2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az én 2 éves kisfiam január óta jár és pont az ellenkezője a tiédnek. Imád ott aludni. Valamikor már reggel kérdezi, hogy ugye a bölcsiben alszok? Sőt a gondozónéni mesélte, hogy valamikor már tízórai után le akart feküdni. Még a takarót is megtűri magán, itthon nem.

Arra nálunk is panaszkodtak, hogy rá kellett szólni, mert alvás előtt beszélt meg énekelt. Ő már folyékonyan beszél, lehet, hogy ezért veszi könnyebben a dolgokat.

2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


nyugodj, meg nem csak Ő nem alszik!!!!! igaz mi még az elején vagyunk két hete jár, de esze ágában sincs aludni. folyton azt mondja, hogy Ő bizony nem álmos. így viszont borul az egész napunk, mert amikor elhozom még a sarokig sem érünk, már horkol. olyan szépen kialakított alvásideje volt 12-14-ig, erre tessék :)

de az óvó néni szerint nem lesz gond, idővel aludni fog. hogy mikor?? majd ha megérett a kis buksijában, hogy itt biztonságban van és nyugodtan alhat.


Ági

2011. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!