Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerek is ennyire érzékeny?

Más gyerek is ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Megütötte ma a kezét,kihasadt a bőr,ez a reggel történt.Azóta sem tudott lenyugodni,olyan mintha depis lenne.Nem tehetem le az ölemből,mindenért sír,és folyton azt mondja,hogy igaz nem lesz semmi a sebecskével.Már írtózom a nyártól,egy kis horzsolás 2 nap sírással jár.Ti mit tesztek ha ilyen érzékeny a gyerkőc?Jaj,elfelejtettem,3 éves lesz
2011. febr. 23. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gyorsan legyetek túl a tisztításon amikor megsebzi magát, azt lehet, hogy végigsírja majd, utána pátyolgassátok meg puszi, ha nem is igazi a sebre, és persze mondogatni, hogy mostmár gyógyul is.Én megkérem, hogy mozgasság meg, és megörülök, hogy működik még az ujjacska minden rendben lesz futás játszani. Az én kisfiam elég ordítós volt, de jobban útálta a lekezelést, mint ahogy fájt. A másik a vér volt, de én azt mondtam neki, a vér az jó, az kimossa, a vér csak akkor nagy baj, ha kék. A vérvételt is így magyaráztam nekik, és tökre nyugodtan végignézik, várják, hogy kék lesz e és megörülnek mikor folyik végre és piros.
2011. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú/lány? Nálunk az a "katona dolog" bejött. Mond neki h nincs semmi baj meg h hamar megfog gyógyulni. Én örülnék ha a 3 éves fiam kicsit érzékeny lenne. Az enyém szereti nézni ahogy folyik a vére és alig sír ha van valami sebe néha már megijeszt.
2011. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont nem kell ilyenkor agyon pátyolgatni, mert ha ti is úgy tesztek mintha mekkora nagy dolog lenne akkor a gyerek is így fogja felfogni. Ha lehorzsolja, megvágja magát akkor gyorsan le kell fertőtleníteni, bekötni és mehet is tovább. Ha ti nem csináltok nagy ügyet belőle akkor Ő sem fog.
2011. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsónak van igaza! Mi is így csináljuk. Ha nagyobb ügy van belőle csinálva, akkor jobban sír a miénk is. De ha azt mondjuk neki, hogy semmi baj, már szalad is tovább. (21 hós)
2011. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk a varázskrém és gyógypuszi megy. meghorzsolja, bekenem krémmel, amiben van fertőtlenítő, kap puszit és kész.
2011. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!