Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én szúrtam el? Vagy a gyerek...

Én szúrtam el? Vagy a gyerek ennyire érzékeny, hogy semmit nem tudok mellette csinálni?

Figyelt kérdés
Kislányom 1éves.nem hajlandó aludni,csak ringatva(csak 1perc)És utána kiságy.Valmikor csak fél órát,va ugy hogy 2órát.csöndbe kell lenni,mert felkel minden neszre,nagyon rossz evő,minden nap kihívás az ebéd,nehezen tudok házimunkát csinálni,mert iszonyatosan anyás,mindig bújik hozzám,és éjszaka is legalább 2szer felsír,bemegyekadok neiki egy puszités alszik tovább..Teljesen tanácstalan vagyok,már újszülött korától ilyen volt,de mindig azt hittem,majd változi.Sírni hagyni nem tudom,mert állva ordít,amíg be nem megyek,és utána is sírva kell,és nagyon rossz kedve van utána.,de ha egész nap vele foglalkozok,szeretgetem,akkor álomgyerek:eljátszik magába,csak lásson engem.De nem akarom még ennél is jobban elkapatni.Lehet hogy ő ilyen érzékeny lelkü?Én is ilyen vagyok,mindig vágyom a szeretetre,lehet tőlem örökölte?Szerintetek mit csináljak?
2009. júl. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha Te is ilyen vagy akkor ne csodálkozz. Viszont akkor nem is igen tudsz vele mit csinálni. Egyébként 2-3 évesen változni fog de tudom az még sokára van.
2009. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom is ilyen.Én is az ebédet 3 lépésben főzöm sokszor.Van hogy babakocsiban van mellettem a konyhában,mert ha lerakom ,elmegy a rosszaság,lépcső felé,tűzhely felé stb.

Én is ringatva altatom,és ha nem lát üvölt.Napközben is többször felkéreckedik a karomba,de pl imád a levegőn lenni,hintázni.Ott szoktam kifárasztani,így könnyen elaltatható.Épp ma voltam dokinál,és mondta hogy ne aggódjak,a lelki fejlődésének nagyon jót tesz,hogy ringatva alszik el.Ez a legjobb neki(mégha nekünk nem is).

Ne hagyd sírni,én sem tudom,próbálkoztam,de nem megy.Kihasználom ezt a bújós korszakát,mert hamarosan majd ő lök el magától,ha puszit akarok adni.

2009. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kisfiam. Én már nem görcsölök rajta, élvezem h szeret, h velem akar lenni. Pár év és egy ölelésért az életünket adnánk :)
2009. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!