Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a DM Babylove-os...

Milyenek a DM Babylove-os bébikaják?

Figyelt kérdés
Adott valaki ilyet a babájának? Pl. 4 hós kortól: zöldséges spagetti, marhahúsos bébimenü stb. ? Konkrétan ezekre gondolok [link]
2011. febr. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan adhatod, ellenőrizve vannak, ahipp-nél, nestlé-nél csak a márkát, a nevet fizeted meg.Fölösleges olykor 50-100-ft-tal többet kiadni érte mert az hippes.Mi ilyeneket eszünk, meg kecskemétit.
2011. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon lepődtem meg hogy 4 hós kortól lehet adni a husit, meg a tésztát?
2011. febr. 23. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
én a zöldségeste itthon fözöm, csak a gyümisseket adom a dm-böl, de nagyon jók!
2011. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látom nem csak az én szemet szúrta a marhahús 4 hónaposan!

Anno mikor megláttam, én is tettem fel róla kérdést... :)))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Egyébként azóta elmúlt 1 éves a fiam. Kb 10 hónapos kora óta veszem neki azt a kis üveges marhahúst, és úgy szoktam, hogy csak 2-3 kanállal teszek a zöldségjéhez. Marhahúst elég ritkán csinálok, úgyhogy nagyon szeretem ezt a kis üveges babylove marhahúst, mert ezzel meg van oldva a marhahúsos kaja!

De azért 4 hónaposan még talán kicsit korai a marhahús, akárhogyis van bababaráttá feldolgozva...

2011. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-300 ft. De mindig vannak akciók is.
2011. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jól van, jól elolvastam a kérdést, nem arra válaszoltam, bocsi!!!! :D
2011. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezeket a bébiételeket. Sokat adtam már az én babámnak belőlük. 4 hónapos kortól adom ami a korának megfelelőt, akár húsos, akár tejtartalmú. Úgy gondolom, hogy azért van engedélyezve a gyártásuk, mert feldolgozható a babáknak. Mi a barna üveges jó éjszakát tejbegrízt nagyon szeretjük.
2011. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!