Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvosok ellen tettetek panaszt...

Orvosok ellen tettetek panaszt? Ha igen volt eredmény? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Értem itt a nőgyógyászokat ezalatt. Volt valaki aki elégedetlen volt az ellátással terhességgel vagy a szüléssel? Volt aki panaszt tett és volt haszna? aki nem miért nem? (gondolom többen vagyunk utóbbiak, hiszen semmit nem érünk el vele)
2011. febr. 23. 13:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
...hát nem tudom, nagyon gondolkodunk ezen. a toxémia nekünk 5 hétbe került a kórházban. aztán emiatt többször kellett vinni a lányomat orvoshoz, magén gyógytornászhoz, kétszer feküdt kórházban is. őt is félrekezelték, azt modnták végbélszűkülete van, jártunk tágításra. másik kórházba vittem, kiderült semi baja, itt műteni akarták.
2011. febr. 23. 14:19
 12/15 anonim ***** válasza:
A pereskedést jól gondold át!A zárójelentések sajnos nem tartalmazzák az igazat!Más alapján meg nem fognak eljárást indítani.Nekem szülés után 11 nappal derült ki,hogy lepény maradt bennem!A szövettan latin szövegében egy szó sem utal erre.1 oldal latinul!Engem többször megaláztak orvosok,nővérek,szoptatási tanácsadó!Először gondolkodtam,hogy mit tegyek,de rájöttem,hogy nincs értelme,de lehet,hogy inkább félek!Félek,mertha a gyerekekkel,vagy velem történik valami ide kell bevinnem,na és akkor,hogy bánnának velem!
2011. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én magam miatt tennék panaszt, a terhesség, szülés miatt. ide nem megyek többet, inkább átmegyek más városba, ha kell magánrendelésre. a gyereket is más városba hordjuk már!
2011. febr. 23. 14:29
 14/15 anonim ***** válasza:
mindenhol van betegjogi képviselő beszélj vele!
2011. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

a gyerek miatt azért nem akarok panaszt tenni hogy félrekezelték mert ugye ő jobban kiszolgáltatott. de ha rám odafigyelnek akkor az ő élete is másként indul. ő egyébként 6 hónapos múlt.


most hívtam a képviselőt nincsen bent, hétfőn van fogadóórája.

2011. febr. 23. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!