Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek 1...

Van itt olyan anyuka akinek 1 év körüli gyermeke még mindig többször ébred éjszaka?

Figyelt kérdés

Kifiam legalább 4X-5X kel, már mindent kipróbáltam, átgondoltam, hogy mitől lehet, de nem találtam megoldást.


Hogy bírjátok? Ötlet?


2011. febr. 23. 09:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 honapos.Este 7 kor alszik el és reggel 7 ig alszik de sokszor kel éjjel és sir pedig már velünk alszik.De teázik és alszik is tovább.Van mikor 10 szer is kel.De jön a foga folyamatosan gondolom attol van...de jó lenne már egy jót aludni....
2011. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2 éves kislányom van, 1x-2x kelünk éjjel. 1 évesen min.3x keltünk.
2011. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hete töltötte az 1-et. Ő is megébred 4-5ször. Eddig cicizett és hamar visszaaludt, de most már lefele szeretném erről szoktatni, ezért 1szer szopik.Hogy bírom? Néha könnyebben, néha azt sem tudom, hol vagyok, amikor kelni kell. Születése óta 1szer aludta át az éjszakát, és talán 4szer volt olyan, hogy csak egyszer ébredt. Én cumival próbálom visszaaltatni. Többször sikerül. Hajnali 5 körül kettőnk közé veszem, ott visszaalszik. Este 9 körül alszik el, szóval még az sem lehet a baja, hogy hamar letesszük. Ő még kétszer alszik egy nap, kb. 2X1 órát. Én sem tudom, miért lehet ez a sok ébredés. Talán rossz szokás?...
2011. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

A homeopátiás bogyóval nem lehet "tömni" a gyereket, hiszen az nem arról szól. Ezzel az erővel fogzás idején se adjunk semmit a gyerekeknek, se Camomillát, se Dologélt, se semmit, igaz? Gratulálok a hozzáálláshoz!


És képzeld, nem légből kapott ötlet, amit írtam. Nálunk volt ALVÁSZAVAR, amire a kérdező gyanakszik.

Kisfiam még nem volt egész 6 hetes, amikor már átaludta az éjszakákat, majd egyszer csak 4,5 hónaposan "elromlott", és FÉL ÓRÁNKÉNT keltünk. Egy hétig csináltuk, zombik lettünk. Párom is, én is. A gyerek tök gyagya volt napközben is, mert éjjel nem pihente ki magát. Amiket írtak a cikkben is lehetséges okokat, kizártunk. Nem volt éhes, nem volt szomjas. Nem volt pisis, nem volt kakis. Nem volt melege, nem fázott. Nem fogzott, hiszen 9 hónapos koráig egyetlen árva foga nem bújt ki, azóta is úgy fogzik, hogy szinte észre sem vesszük - most is éppen 3 rágója bújt ki, egyetlen nyikkanást nem hallottunk tőle éjszakánként. Nem a sötétség zavarta, mert kapcsoltam lámpát, csak jobban felélénkült. Nem én kellettem neki, mert magam mellé vettem, csak még jobban üvöltött. Nem volt szeparációs szorongása, hiszen ekkora babánál arról még bőven nem beszélhetünk, és azóta sem volt szep. szorongása, pedig már 17 hónapos.

És láss csodát, a Sedatif PC mégis megoldotta a gondjainkat, 3 nap alatt elmúltak az ébredések. Én csak megpróbáltam SEGÍTENI a gyereken, mert ez így neki sem volt jó.

És ha ez hülyeség volt a részemről? Vállalom. Hülye voltam. Rendben. De mindössze kapta akkor 2 hétig a homeós bogyót, az ébredések elmúltak, az alvászavar megszűnt, és most van egy kiegyensúlyozott, makk egészséges, az éjszakákat gyönyörűen végigalvó 17 hónapos emberpalántám.

És az vesse rám az első követ, aki nem akar a gyerekén segíteni, ha annak valami gondja van. Én ezt láttam megoldásnak, és bevált.

2011. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 27. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!