Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb megoldás? Paplant,...

Melyik jobb megoldás? Paplant, párnát vegyek és külön rá huzatot? Vagy az egybevarrt huzatú paplant és párnát válasszam?

Figyelt kérdés

A párna nem is lényeg, mert úgy tudom, újszülött feje alá nem szoktunk tenni, de a paplannál kérném a tanácsokat!

Remélem érthetően fogalmaztam meg a kérdésem. :S


2009. febr. 12. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egybevarrt, az elején amikor nincs idő cicózni sokkal jobb. Most, hogy öt hónapos múlt babám szeretek "huzatozni", olyan "nagylányos". De ez már csak kedvtelés. Ha baleset éri az ágyneműt az egészet cserélem, szóval ebből a szempontból mindegy.
2009. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, nekünk huzatos van, én csak amiatt vettem ilyet, hogy ha mosni kell (nem pisi miatt, hanem csak úgy), akkor lehessen cserélni és ne kelljen aggódni megszárad e estére.
2009. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az egybevarrottat ajánlom. Mert ha bukik vagy pisis kakis lesz úgyis az egészet kell mosni. Én 2 gyerek után a harmadiknak is olyat veszek míg pici.
2009. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Paplant nem használunk, úgyis kitakarózna, hálózsák szerintem. Paplan ráér később is.
2009. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is hálózsák párti vagyok. Mindig kitakarózott, már egy hetesen is.
2009. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám hason alszik, születése óta plédet használunk, most épp 2 vastagabbat. Nem forog még, majd ha fog, akkor hálózsákozunk szerintem. Van nekünk is paplan, de nem szeretem, mert mostanában próbáltuk, és néha ahogy mocorog, egészen eltűnik alatta, és sír. Úgyhogy én inkább plédet javaslok. Paplant ráérsz később venni, ha már nagyobb.
2009. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a hálózsák jött be, ráadásul semmivel nem tudtam betakarni, mert valahogy mindig alákerült, és képes volt emiatt fuldokolni, nem tudom miért!? Manapság már nem gond, mert már le tudja húzni magáról, ha alákerül, nade annyit mocorog, hiába takargatnám, nem maradna rajta a takaró. Vagy éjjel óránként ellenőrizzem?:) Éppen ezért találták fel a hálózsákot, téli, nyári, mindenféle változatban.
2009. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, mert elég tapasztalatlan vagyok ebben.
2009. febr. 13. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!