Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is van ez? Melyek azok a...

Hogy is van ez? Melyek azok a kaják amiket mondjuk csak egy héten egyszer ehet a gyerek? Pl:egy 5 hónapos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleve egy 5 hónapos még ne nagyon egyen, max kóstolgasson. Ekkor még csak gyümölcsöt, zöldséget. Amire te gondolsz, az szerintem a sóska meg a spenót, és a máj, de ezeket csak 8 hónapos kortól ajánlott bevezetni, és hetente egyszer ajánlott adni.
2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

kedves első meg kell cáfoljalak. nekem éppen a héten mondta a dokinéni és a védőnő is hogy mivel a sütőtök nem jött be a hat hónapos lányomnál, akkor térjünk rá a sóskára, spenótra, brokkolira. ezekben több vas is van, a lányomnál van pici vashiány.

de egyébként én is kíváncsi lennék ezekre az ételekre, mert nem igazán modnták hogy egy héten csak egyszer adjak ezekből.

2011. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg egy 5 hós baba még csak kezdi a kaját nem? almát, krumplit, répát, barackot, rízspépet, sütőtököt ehet, a többi szerintem még ráér.
2011. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
májat,sóskát és spenótot csak heti egyszer lehet neki adni nekem így mondta védőnőm és 7hónaposan lehet adni neki a májat a többit már az 5.hónaptól
2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok,köszi Nektek!Csak kíváncsi voltam.Még csak kóstoltatunk nem rohanunk semmivel.Egyébként 4 hetes kora óta tápszeres,úgyhogy azért mondták,hogy lassan elkezdhetem a kóstoltatást.
2011. febr. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!