Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg kell vele "nyalatni"minden...

Meg kell vele "nyalatni"mindent, amit eszem, mert megkivanja?

Figyelt kérdés
Babam 4 honapos,de mar par hetes koratol azt tanacsolta,vagyis inkabb parancsolta anyosom,hogy mindent amit eszek nyalassam meg a babammal,mert megkivanja.Hat en nem fogadok szot.Szerintem ez hulyeseg.Van,amikor elotte eszem,ha nagyon kiabal utanam,akkor mellette vagyok,es ugy eszem,de nem hiszem,hogy egy 4 honapos babanak jot tenne a porkolt,esetleg a bab,vagy toltott kaposzta.Ha gyumolcsrol van szo,benne vagyok,de egyebkent nem.Ti mit szoltok?
2011. febr. 16. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Na igen...

nem ugyan az az anyosunk esetleg :D

en ugy epitettem le, hogy akkor adhatok egy cigit is a kezebe, mert a ferjem dohanyzik es azt is nezi....

sot akkor sort is mert van amikor szabadnapjan iszik egyet....

Azert karacsonykor beprobalkozott egy kis vorosboros marhaporkoltel a gyereknel...ami jo csipos sos es borsos volt....

kivettem a kezebol a gyereket....azota sem engedtem, hogy eves kozben O fogja!!

2011. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!