Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki szoptat és havonta...

Ha valaki szoptat és havonta egyszer megkivánja az energiaitalt ihat egy 2 deciset vagy lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek semmi ilyesmit inni. Se kávé, se tea, se kóla. Szerintem ha tudod hiányolni az életedből, akkor inkább hagyd ki. Nekem már azt megérzi a babám (nem tud elaludni), ha csokit eszem. Mondjuk ha nekiállok nem egy kockát szoktam megenni...
2008. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, baja nem lesz a babának, de a koffein, taurin átjut a tejbe, és annyi történik, hogy a babád nyűgösebb lesz, nem fog elaludni stb. De konkrétan szervi bajt, biztos hogy nem okoz.
2008. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ez az egy amit nem mertem inni.

Kolàztam,kàvéztam,de energia italt még nem mertem vàllalni.

Szerintem inkàbb hagyd ki!

2008. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne egy egész dobozzal igyál csak pár kortyot az biztosan nem áerthat
2008. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát.. esetleg nagyon reggel:-DD Később nem innám, mert akkor tényleg kell majd az az energia éjszakára.
2008. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!