Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg kell vele "nyalatni"minden...

Meg kell vele "nyalatni"mindent, amit eszem, mert megkivanja?

Figyelt kérdés
Babam 4 honapos,de mar par hetes koratol azt tanacsolta,vagyis inkabb parancsolta anyosom,hogy mindent amit eszek nyalassam meg a babammal,mert megkivanja.Hat en nem fogadok szot.Szerintem ez hulyeseg.Van,amikor elotte eszem,ha nagyon kiabal utanam,akkor mellette vagyok,es ugy eszem,de nem hiszem,hogy egy 4 honapos babanak jot tenne a porkolt,esetleg a bab,vagy toltott kaposzta.Ha gyumolcsrol van szo,benne vagyok,de egyebkent nem.Ti mit szoltok?
2011. febr. 16. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekik még nem olyan az emésztőrendszerük. Ezért vannak az a szabályok, amik megszabják, hogy mit hány hónapos korban lehet elkezdeni.
2011. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is egy nagy marhaság.mit akar etetni szegénnyel rántott húst.4 honapos babának elég még az anyatej.esetleg vannak már bébi ételek azt még meg lehet probálni.
2011. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a mániájuk :S, ne nyalass meg semmit, majd kóstoltatsz ha eljön az ideje.
2011. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem a hozzataplalason van a hangsuly,hanem o azt allitja,hogyha a kisfiam enni lat engem,akkor megkivanja,es ezert muszaj vele megnyalatni mindent,amit eszem.Ez szerintem akkora nagy baromsag!

Koszonom az eddigi valszokat!

2011. febr. 16. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaz, én még nem vagyok Édesanya, szerintem nem is leszek,de annyira ismerem a gyerekeket, ha megkívánják, akkor szólnak.
2011. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kisfiam meg csak 4 honapos,ugyhogy nem igazan tudna szolni :)
2011. febr. 16. 12:24
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

"Szólni" :)

Nyöszörög, nyafog, esetleg nyúl felé. Vagy az még korai? :) Szóval arra gondoltam,hogy valamilyen úton jelzik, hogy mire van szükségük. Nem?

2011. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

meglátszik hogy nincs gyereked és hogy nem is lesz.hogy tudna szolni egy pár honapos baba hogy megkíván valamit?vááá!

Az én kislányom 2 honapos és már megnyalattam vele sok mindent.az alma pl ízlett neki.csokit is nyalattam vele az kevésbé.sőt csuklásnál citromlevet szoktam adni neki mert igaz kirázza a hideg de elmulik a csuklás.jo persze a pacalt nem nyalatom meg vele.sztem semmi rosz hatással nincs a babára ha megnyalatsz vele dolgokat.

2011. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Baromság!

Ne hallgass rá!!

Igen az én szüleim anyósom szerint is megkívánja mert jár a szája....

Nem adok neki!!

2 gyerekes anyuka

2011. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Jól van na, létezik, hogy nagyobb gyerekeket láttam, mint 4 hónapos. Próbáltam kötni...

Egyébként meg valahogy szokták jelezni, ha valamit akarnak. Ha az anya szobában van, akkor szoktak nyűgösködni, ha nem velük foglalkozik. Ezt biztosan tudom.

2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!