Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürödhet apával? Lezs valami...

Fürödhet apával? Lezs valami baja? 13 hetes.

Figyelt kérdés
13hetes a kisfiam és apa nagyon szeretne már vele fördeni a nagykádba. Szerintetek fürödhet? Lesz valami baja? És ilyenkor apa zuhanyozzon le előtte? Az Ő fürdetőjét tegyük a vízbe?
2011. febr. 10. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván ne az apjáét tegyétek bele. :)

Bár szerintem korai még az együttfürdés, nálunk is volt, de már olyan 6 hós kora körül. Baja nem lesz neki, de ő még szerintem olyan kicsi. Majd később tudja élvezni az együttfürdés örömét. Amikor már ülni tud egyedül a kádban szerintem akkor a legaktuálisabb. Szerintem 13 hetessel tök fölösleges. De ez csak az én véleményem.

2011. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. A kislányommal jártunk babaúszásra és ott mondta a hölgy, hogy 3hónaposan kezdjük a nagykádban fürdetni,hogy szokja a sok vizet. Általában én fürödtem vele, amit nagyon élvezett. Kutya baja nem lett. A kisfiam is hamar belekerült a nagykádba. Jövőhétre várom a 3. babánkat és őt is ott fogom fürdetni 3hónapos korától. Szerintem használjátok a baba fürdetőjét és meglátod, nagyon fogja szeretni a sok vizet. Apával biztos jókat fognak játszani.
2011. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet érek az előttem lévővel.
2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

miért kell egyáltalán együtt fürdeni???

szerintem nem ép a pici babának való az, ami leázik az apukáról vagy anyukáról.

2011. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is elég hamar fürdettük már nagy kádban, szinte ahogy leesett a köldökcsonk. De együtt fürdeni mi is később kezdtük el, amikor már pancsizik és tényleg élvezi a fürdést. De szerintem a picivel is lehet, nem lesz semmi baja.
2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén,mi baja lenne?Apa először tusoljon le,majd kádat kiöblíteni és lehet együtt fürödni,nagyon fogja élvezni.
2011. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyist ha megkérdezel nem fogja díjazni, nem való még egy ilyen picinek az együtt fürdés.
2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!