Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa tejpépnek milyen...

Milupa tejpépnek milyen állagúnak kell, hogy legyen? Hogy készítitek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, olyan sűrű lesz kb., mint a tejbedara, de annyira folyik, hogy a felénél abbahagytam az etetést és inkább tápszert adtam.
2011. febr. 10. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Rá van írva az adagolás. Ha összekevered utána 1 percet kell várni, hogy oké legyen az állága, ami olyan folyékonyabb tejbedarás.

Púpos evőkanállal tegyél a vízbe. Nekem akkor lett folyós, ha több a víz vagy kevesebb a pép benne.

2011. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! A ráírt adagolás szerint csináltam, dehát...

Holnap újra próbálkozok!

2011. febr. 10. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
szia ha üvegböl adom akkor 220 ml viz, 40 mp mikroba, ebbe 4 evökanál pép, várok egy percet, és megissza de ha etetni kanállal akkor 140 ml vizhez 3 evökanállal teszek, bele reszelek kicsi banánt vagy almát, és sürü, kanállal eszi.
2011. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lemértem, amennyit ír, asszem 45-50 gr-ot, mert minden evőkanál más és más méretű. Ha beleteszek annyi evőkanál port a megadott vízmennyiséghez, amennyit ír, folyós lesz. Lemértem grammban és a mi evőkanalukkal 8(!) evőkanállal jön ki az 50 gr! Sztem neked is ezért lehet folyós.

2011. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó ötlet a mérés, holnap ezzel kezdem!

Köszönöm mindenkinek!

2011. febr. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!