Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan tejpép/rizspép,...

Létezik olyan tejpép/rizspép, ami nem tehéntej alapú?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem. Az én fiam nem ehet tejalapút, és a gasztroenterológus is csak a Sinlac-ot ajánlotta.
2011. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze

Sinlac, DM kölespép, Müller olvadó zabpehely, Milupa 7 gabonás pép

2011. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:


Amit a második írt, mind igaz, és jó, csak egyik sem tejpép vagy rizspép!

2011. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönö mindkettőtöknek!

És ezeket vízzel,gyümivel,vagy esetleg anyatejjel kell csinálni?Bocs,ha butaságot kérdezek,de méd sosem vettem ilyesmit.

2011. febr. 7. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Így van, nem tejpép, rizspép, de ha nem tejalapút szeretne a kérdező, ezeket nyugodtan használhatja, és olyan állaga lesz, mint a tej vagy rizspépnek:

Én gyümölcsbe szoktam tenni őket (kivéve a sinlacot, azt nem ismerem), illetve rizstejből vagy zabtejből meg banánból szoktam turmixot készíteni, és azt dúsítom vele... isteni finom.

2011. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Holle rizspép. Nagyon jó minőség, bio és vízzel is elkészíthető.
2011. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna pont nincs itthon ilyenem most, de a Haménak van olyan epres rizspépe Hamánek a neve, azt hiszem abban nincs tej. Egyébként vannak olyan kásák amiket a saját tápszereddel tudsz kikeverni.
2011. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, ez a Hamánek ez kész bébikaja, átlátszó műanyag dobozban van kettesével csomagolva, ilyen kartonos dobozféliben.
2011. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kikeverheted vízzel is, de ízesítsd. A sinlac-on kívül mind semleges ízű. Én gyümölcsbe szoktam keverni, de természetesen anyatejbe/tápszerbe is lehet.
2011. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azért írok,mert tudok egy másik pépet is,ami nem tej alapú,de finom: Humana almapép. Én Rossmann-ban vettem,de szerintem Dm-ben is lehet kapni. Ebben sincs tej,de nagyon fini almás íze van.
2011. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!