Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszoktatás textilpelenkával,...

Leszoktatás textilpelenkával, működik? Hogyan?

Figyelt kérdés
A lányom mindjárt 3 éves, és nem hajlandó bilizni. Azt mondta a védőnő, hogy adjak rá textilpelust, 3 nap múlva szobatiszta lesz. Textilpelenkám még van, de kéne rá gumibugyi is. Elmentem a Brendonba, néztek rám hülyén, hogy ma már nem árulnak gumibugyit. Ez fura, szerintem nem mindenki tudja megvenni évekig a Liberot. Rám sózott a nő valami leszoktató bugyit. De már meg is bántam, hogy megvettem, mert ez is egy textilbugyi, amiben van egy nejlon betét. Tehát a ruhája nem ázik át, de maga a bugyi igen, min. 4-5 db kéne belőle, de ez is 2000 Ft volt. Ráadásul nem is volt nekik több belőle. Mások ezt hogy csinálják? Hol kapok hagyományos gumibugyit? Van-e még ilyen?
2011. febr. 6. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet még kapni, de nyilván nem ilyen márkaboltokban mint a Brendon, mert ők ugye haladnak a korral.

Próbáld meg kisebb üzletekben, vagy neten.

2011. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ilyen gumi bugyit a Baross utcában vettem, a Sote-val szemben egy kis baba boltban. de ez 2007-ben volt. Ha jól emlékszem baby bruin márkájú volt.
2011. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

vagy

[link]

2011. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezt: [link] vagy keress meg mosható pelusozással foglalkozó fórumokat a leszoktató pelussal kapcsolatban, pl a Mamamin.
2011. febr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ez a konkrét kérdésed, de a wc szűkítős megoldással már próbálkoztatok? Van az sem jön be neki, úgy mint a bili?
2011. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Üldögél ő órákig a wc-n is, bilin is, de ha pisilni, kakilni kell, akkor kéri a pelust. Nem érti meg, hogy ennek hogyan kéne működnie. Pedig már vissza tudja tartani, reggel meg száraz a pelenka.
2011. febr. 7. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk a bababoltban van monapel leszoktató pelus, meg patentos pelenkakülső, vagy belebújós (régi fajta gumibugyi). A gyógyszertártárban és a egészségügyi szakboltokban is árulnak. Persze rendelhetsz is, vagy vehetsz használtat is. A sima tépőzáras vagy patentos pelus is jó lehet ami AIO (a vízzáró külső egybe van varrva a nedvszívó belsővel). Az oldalt!!! patentos AIO belebújósként is használható.
2011. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A 3.-4. linkben, ami van, az jó. Itt nem lehet kapni, felhívtam a másik bababoltot is. Kénytelen leszek neten rendelni. A Teszveszen néztem, de csak leszoktató bugyik vannak. Mindig döbbenek ezeken az anyukákon. 2000 Ft alatt nem árulnak. És használt! Ráteszem még a postaköltséget, akkor már a brendonos vadi új olcsóbb.
2011. febr. 7. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért kerül használtan 2000 Ft-ba, mert kétszer ennyiért vette. Én moshatózom, és egy pelenka 4500 Ft újonnan...
2011. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!