Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek sikerült könnyen a...

Kinek sikerült könnyen a ciciről leszoktatás?

Figyelt kérdés
mi a héten kezdtük,szerdán kapott utoljára cicit,nagyon !!cici függő baba volt,nem gondoltam volna,h ilyen könnyű...a fokozatosság a titka,szerintem.ha segítséget adhatok,akkor elmesélem akit érdekel,h mit csináltam.kedden lesz 1 éves...csak cicit kapott eddig,nem volt tápszeres.
2011. jan. 29. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kéne a segítség.
2011. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Engem is érdekel! Bár már csak egyszer cicizik, 10 hónapos. De nálunk is a fokozatosság jött be.
2011. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem könnyen sikerült, egy hónap alatt szinte. 6 hónaposan elkezdtem hozzátáplálni és egyre ritkábban szoptattam és apadt is rendesen a tejem. Aztán 7 hónaposan egy nap megszoptattam és soha többet, pedig hónapokig azon aludt el. Szinte egyszerre időzítettünk abban, hogy se neki nem kellett a cici már és én se akartam már szoptatni. :-)
2011. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
nekem is könnyen sikerült,négy nap alatt.Ő háromszor szopott egy nap 11,5 hónaposan.Reggel felkelés után,délben és este alvás előtt.Előbb délben kapott tápszert csőrösből,mert a cumisüveget nem fogadta el,aztán az estit hagytuk el,aztán a reggelit.Egy új szertartást alakítottam ki.Átmentünk a szobájába, a kanapén az ölemben megitta a tápszert,kicsit ringattam,majd betettem a kiságyba és aludt is.Nem gondoltam volna,hogy ilyen könnyű lesz.Szerintem azért sikerült könnyen,mert így is lett egy szertartás,mint előtte a cici.
2011. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hós lányomat én is most szokatom le a ciciről,de ő tényleg nagyon függő.Egész nap tépi le a felsőmet és jön oda cicizni.Most leragasztottam.Ez úgy tűnik egyelőre beválik,de várom a tippeket.
2011. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves első!írj privit(én nem tudok neked)és írj le egy pár "adatot" rólatok.
2011. jan. 31. 05:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!