Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép/rízspép kérdés? Tényleg...

Tejpép/rízspép kérdés? Tényleg ne adjak a babámnak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtük a hozzátáplálást a lányomnál. 6 hónapos. szeretnék egy étrendet bevezetni,azaz hogy reggel 8-kor hami, aztán délelőtt gyümi és délben ebéd. most olyan 3 óránként eszik. (kivéve ha bealszik vagy ha hamarabb megéhezik). úgy gondoltam hogy tízóraira rízspépet adok neki, gyümölcsöt belekeverve. magában a gyümölcs nem elég neki.


lehet így? kérdeztem az orvost a pépekről és azt mondta a lányomnak nem kell mert szépen fejlődik.(koraszülött let 8 hétel) annyira hízlaló ez a pép? Sokan dícsérik, ezért gondoltam talán a lányomnak is ízlene, s könyebben kibírná ebédig.


2011. febr. 5. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én sosem adtam gyümölcsöt simán, mert semmi de semmi tápértékük. Már nagyok a fiaim, de most sem kapnak gyümölcsöt simán.

Sőt a nagyobb cukorbeteg és azóta tudom, hogy a gyümölcs egyszerű cukor, amit kb 10 perc alatt feldolgoz a szervezet, úgyhogy nála is mindenképp kombinálni kell valami tartalmasabbal.

Én egyébként vettem gabonapelyheket, kimondottan gyümölcshöz vagy kekszet reszeltem hozzá.

2011. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán semmi rossz nincs a pépben.mondjuk én tejpépet nem szerettem volna adni,meg mivel a családban van tejallergiás hgy milupa ha rizspépet kap vaníliásat.6,5 hónaposak vagyunk 1 hónapja minden uzsira azt eszi.szereti
2011. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a váalszokat. ma nem tudtam neki adni rízspépet, de holnap megpróbáljuk. meg ma vettünk (akciós most a teszkóban) Barackos rízspép. remélem ízleni fog neki.


köszönöm ismét a jótanácsokat!

2011. febr. 6. 18:49
 14/15 anonim ***** válasza:
A gabonapépet, gyümivel, zöldséggel, a későbbiekben főzelékkel. szinte mindenhez jó. Nagyon szereti
2011. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, utána nézek :)
2011. febr. 8. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!