Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nestlé Jóéjt papijára az...

A Nestlé Jóéjt papijára az van írva, hogy 6 hónapos kortól adható. Adhatom 6 hós babámnak? (kérdés további része lent)

Figyelt kérdés
Férjem örömködve hozta haza kisfiúnknak a finomságot, csak épp az van ráírva, hogy tejet és búzalisztet is tartalmaz, persze glutént is. Adhatom ezt mégis egy 6 hósnak. Eddig anyatejes volt, két hete eszeget.
2009. jún. 17. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha kétségeid vannak hogy babád allergiás e használj Sinlacot az tej és gluténmentes. amugy adhatod neki.
2009. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatod neki. Tej alatt általában tápszert értenek, glutént pedig ilyen mennyiségben kaphat már hat hónapos kortól.

nem véletlenül ajánlják hat hónapos kortól. Adj neki egy nap és figyeld, hogy van-e rá valami negatív reakció.

Én max csak akkor nem adnám, ha a közvetlen családban lenne allergiás.

2009. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, ha nem volt a családban liszt ill. glutén érzékeny akkor nyugodtan adhatod! A legújabb kutatások szerint minél előbb kap glutént annál jobb. Van ahol 4hótól adják. Nálunk eddig azt mondták, hogy 1éves kortól, de ez már megdőlt. 4-6hótól lehet adni, figyelni kell lesz-e esetleg kiütése tőle. Én 5,5hótól adtam a fiamnak.
2009. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!