Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés? HA babámnak...

Pelenka kérdés? HA babámnak már kicsi a pampers 2-es, de a 3-ból meg még kifolyik minden, akkor szerintetek milyen liberót próbáljak ki, kettest vagy hármast?

Figyelt kérdés
Még nem ismerem, csak a pampers használtuk eddig, de nem a legjobb, ezért váltanék!Babám 5kilo20deka, elég vékony testalkatú, a pampers kettes lecsúszott a popója közepére!
2010. márc. 28. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem pontosan a kérdésre válaszolok, de nekünk sem volt jó a pampers, abból minden kifolyt. Már nem tudom hány kilósan kezdtük a hármas liberot, de általában akkor váltottunk amikor elérte a nagyobb méretnek az alsó határát. Tehát nem akkor mikor a kisebbnek a felső határát. Az én lányom is vékony, a libero nekünk bevált, a ragasztócsíkot egymásra ragasztva és pontosan illetsztve a gyerek oldalához a széleket az esetek 99.9 százalékában bent tartja a híg kakit is. (néha azért vannak balesetek még így másfél évesen is)
2010. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem liberóból veheted a neki való méretet, mert az nem csak oldalt gumírozot hanem hátul is. Az én kislányom is elég hosszú vékony baba, én mindig a súlyának megfelelő méretet vettem neki. Szerintem már veheted neki a 3-as liberót.
2010. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pampersből nekünk is kifolyik! Liberóból soha nem tapasztaltunk ilyet, csak amikor vettük nem volt más csak papmers, de soha többet nem veszek!!!!
2010. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Pampers nálunk is csak bosszúságot okozott! Liberóból valóban a neki valót vedd, azzal nem lesz gondotok.
2010. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is igy voltunk nekünk a huggies jött be ilyen korban aztán most megint visszatértünk a pampaersre!
2010. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt jo leirtam pf pampers:)
2010. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!