Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthatok az Infacollal vagy a...

Árthatok az Infacollal vagy a Gripe Waterrel, ha nincs komoly hasfájása a babának?

Figyelt kérdés
Első babánk, és nem tudom megítélni még egyelőre, hogy mikor miért sír. Néha fájdalmasan eltorzul az arca, összehúzza magát, és sír, én hasfájásra gyanakszom, így elkezdtem adni neki az Infacolt. Valakitől azonban azt hallottam, hogy ha feleslegesen adjuk ezeket, akkor pont ezzel váltunk ki hasfájást. Szerintetek ez igaz?
2011. febr. 5. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy okozol-e kárt ha nem is a hasa fáj,de úgy tudom hogy ezek a készítmények nem gyógyszer alapúak,úgyhogy én nem hiszem hogy ezzel hasfájást idéznél elő.azt pedig hogy a pocija fáj-e onnan tudod,hogy általában evés után fáj nekik.és igen ha össze húzza magát akkor valószínű a pocija fáj.én is az infacolt adtam/espumisan neki nem jött be/ és 2-3 nap múlva érezhető volt a hatás,egy hét után pedig semmi baj nem volt.az infacolt folyamatosan adni kell hogy jótékony hatását kifejtse!
2011. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teszel rosszat. Én is hasfájásra gyanakodnék a helyedben. Az Infacol rendszeres használata sem okoz problémát, sőt, pont így győzhetitek le a hasfájást, ha folyamatosan kapja.
2011. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor adom neki folyamatosan. Igen, többnyire evés után jön elő ez nála, ezért is gyanakodtam én is hascsikarásra. Köszönöm szépen, hogy írtatok!
2011. febr. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!