Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós lányom borzasztó nyűgös,...

5hós lányom borzasztó nyűgös, nem alszik mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete már éjjel is felkel eszik és visszaalszik, a súlya szépen gyarapodik nem hiszem hogy éhes lenne legútóbb egy héten 130gramm. Csak anyatejet eszik. Szinte napközben is hurcolnom kell magammal mert ha leteszem sír. Eddig nem volt ilyen szépen elvolt magában is. A cicin eszik aztán hirtelen elengedi sír, ha evéshez leteszem az ágyra akkor is sír és mikor a szájába kerül akkor kezd el csak enni. Próbálom evés után kínálni a másik cicit is hátha nem elég de nem kéri. Már kétségbe vagyok esve mi történik?
2011. febr. 4. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogzás?

Az én fiamnak 3 hósan kibújtak az alsó metszőfogai...

2011. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga, vagy növekvés ugrás vagy mozgás fejlődés... Nálunk ilyenkor kezdett el a fogzás az biztos sőt ekkor kezdett el kúszni majd utána mászni és nagyon nehezek voltak a napjaink...
2011. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom az inyén nem látok semmit, igaz nem is engedi nagyon megnézni. Bár mindent túl a szájába és nagyon nyálzik. Ha elkapja az újjamat azt is csak "megharapja". Attól is lehetnek nyűgösek ha mászni tanulnak?Pár napja elkezdett hintázni a kezén és a térdén és nagyon menne minden felé. Lehet ez is az oka?A növekedési ugrásra én is gondoltam de atápszert nem fogadja el.
2011. febr. 4. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Hosszú az útja annak a kis fognak az inyjéből kifelé. Ha nem is látod, lehet már úton van. Én sem láttam és gondolhatod, hogy 3 hósan mindenre gondoltam, csak a fogára nem.

Nálatok viszont vannak árulkodó jelek is: harap, nyálazik...

2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell erőltetni ha nem éhes, tudja ő hogy mennyi kell neki és ha elég a tejcsid akkor felesleges bekavarni táppal.


Így hogy írtad hogy négykézláb áll szerintem lehet az oka, pár nap és jobb lesz ha emiatt nyűgös, nálunk kb 3-4 napig tartott. utána elkezdett kúszni és kb 2 hét múlva mászni. 7 hónapos és már nagyon tudja tenni kezét lábát :)

Kislányomnak se látszott az ínyén semmi csak mielőtt kibújt volna akkor láttam átlátszónak az íny semmi mást, nem volt duzzadt,vörös, semmi. Szerintem megpróbálhatod neki kenegetni, mondjuk Dentinox-al, valahol itt írták hogy van Dentinox lidokain mentes is én azt vennék azzal nem ártanál a babának még akkor sem ha nem az a foga a baj.

2011. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam kenegetni neki de nem veszem észre hogy angyon használ! Hogyan tudnék a mászáshoz segítséget adni neki?
2011. febr. 4. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki segíteni, magától kell és fog rájönni, lesznek még ettől sokkal nehezebb időszakok is. Esetleg úgy hogy elé teszel játékokat amiket szeret és nem adod neki oda megvárod még ő valahogy eléri egyre messzebbre rakod neki és egyszer rájön hogy is működik ez az egész. Vagy elé állsz az ágy végére és hívod... Ösztönzöd! Mást szerintem nem tudsz tenni.
2011. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!