Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Delelött alig birom elaltatni 6 hetes fimat. Ha sikerül akkor is fél óra, 1 óra mulva felkel. Ha fent van nem igazán tudom még lekötni a figyelmét,többnyire csak gyüglődik.
2011. nov. 19. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem akkoriban csak úgy aludt, ha kézben elringattam, aztán a mellkasomra fektettem, így 1 órát aludt és én is pihentem. Hasfájós volt és így volt neki kényelmes. Aztán pár hét múlva már úgy is aludt, ha kiságyba tettem. Addig ugyanis amint letettem fel is ébredt, de rajtam szépen aludt. :)) Délután aludt többet 3-4 órát egyben. Majd változni fog, addig türelem. Még egy ilyen picinek nem lehet lekötni a figyelmét. Csak te kellesz neki, a ringatás, az ének, stb. Ne aggódj, hamar megváltozik majd. 4 hós kislány anyukája
2011. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!