Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák rég nem szoptatok...

Anyukák rég nem szoptatok mégis szivárog a tejem?

Figyelt kérdés
Az orvos mit csinál ilyenkor,milyen vizsgálatok szükségesek ? Hasonló tapasztalat ?
2011. febr. 3. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon sajnálom! Mikor kell menned? Nyugi! Hátha nem lesz semmi komoly! Ha gondolod, akkor priviben beszélhetünk.

2011. febr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Most keresünk helyet az Mr vizsgálatra !
2011. febr. 10. 14:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság veled? Hogy vagy? Voltál MR-en?
2011. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Április közepére van időpontom ,de már most kivagyok a vizsgálat gondolatától !!! Ráadásul erős a gyanú ,hogy egy gyógyszer is befolyásolta a tejképződést ,vagy már nem tudom mit gondoljak ,majd kiderül ! Nálad miújság ?
2011. márc. 21. 12:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Ma voltam vérvételen, igaz a doki műteni szeretne, de megvárjuk az eredményt. Holnap délután már okosabb leszek:(
2011. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Írj ha tudsz valamit !
2011. márc. 22. 13:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A prolaktinom 105,67. A határ érték ugye 24,20. Nos ennyire magas most. A doki szerette volna, ha a műtét mellett döntök, de kaptam 6 hét gondolkodási időt. Vagyis én kértem. Reménykedem, hogy csökkenni fog ez idő alatt! Legalább is 2 éve is csökkent a felére és úgy lettem állapotos a kislányommal. No de most nem a babavárásra koncentrálok, hanem, hogy csökkenjen ez a bigyusz a fejemben! Ja! A Lachta eredményem az nem lett még meg. Így most várok.

2011. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!