Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák rég nem szoptatok...

Anyukák rég nem szoptatok mégis szivárog a tejem?

Figyelt kérdés
Az orvos mit csinál ilyenkor,milyen vizsgálatok szükségesek ? Hasonló tapasztalat ?
2011. febr. 3. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, próbáld ki az Urtica Urens-t CH 30, napi 2*5 golyó. Szerintem az orvos is valami ilyesmit fog tanácsolni, mert nem hiszem, hogy ez kóros lenne.
2011. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De sajnos akár lehet kóros is ,ezért vérvételre kell mennem !
2011. febr. 3. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
A hormonokat fogja megnézni. Valószínűleg a prolaktinod magas, nem állt vissza. Ha így van, gyógyszert fogsz rá kapni, ne aggódj, rendeződni fog!
2011. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos magas a prolaktinod. Nekem is magas. Sőt! Én most voltam már MR-en is. Sajna nem jó híreket kaptam. De nyugodj meg! Reméljük nem lesz semmi gond! Szorítok Neked!
2011. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok ebben a cipőben!Már 7hónapja nem szoptatok és még mindig van tejem!Nem sok de 3-4naponta úgy meggyűlik hogy már fájnak a cicijeim!Én csütörtökön megyek majd a dokimhoz!Vérvétel lesz majd aztán elvileg gyógyszer!A homeós bogyó meg a borogatás sem segített nálam :(
2011. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
10 hónapja nem szoptatok ! Azt gondoltam ,hogy dolgozik az anyai ösztön ... ! Aki Mr -en volt mi lett az eredmény ,megkérdezhetem ?
2011. febr. 4. 10:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy érdemben nem tudok hozzá szólni,de épp most kaptam Norcolutot,hogy a havim megjöjjön és a beteg tájékoztatóban benne van,hogy tej apasztásra is való.
2011. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia az MR-es vagyok!

Szóval: a bal lebenyben találtak egy 5×3×9 mm-es microadenómát. Ez volt az eredményem 2008-ban is. Nem volt ciklusom sem. Szedtem rá gyógyszert, lett is ciklusom, 2009 nyarára teljesen lecsökkent 3 mm-re. Ekkor állapotos lettem, aminek nagyon örültem, majd 2010-ben megszületett a lányom, 6 hét tisztulás napra pontosan és azóta semmi. Októberben igaz már alig volt tejem, október végére a lányom teljesen elválasztotta magát a ciciről. Vissza mentem a dokihoz, hogy már csak csordogál a tejem, kért újabb MR-t a kontroll miatt, mert ugye ilyenkor a prolaktin szint magasabb. Decemberre időpont, de nem csinálták meg, mert még mindig szivárgott a tejem és az nem valós eredmény lenne. Most januárban megcsinálták és ez lett az eredmény. Én nagyon be vagyok parázva, mert anno azt mondta az endokrinológusom, hogy 1 cm a határ érték és attól már műtenek. Most ott tartok, hogy endokrinológust keresek, mert közben az orvosom akihez jártam, (nála is szültem) ki ment külföldre, majd csak ősszel jön haza. Nos addig meg nem várhatok ugye?!

Bocs' ha hosszúra sikeredett, remélem kielégítő választ sikerült adnom. Vigyázz magadra, azért ha van kedved, majd írd meg légyszi' mi lett az eredményed!

Jó egészséget!

2011. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !
2011. febr. 7. 12:07
 10/17 A kérdező kommentje:
Meglett az eredmény elég emelkedett ! Mennem kell Mr vizsgálatra !
2011. febr. 9. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!